2733
2734

تا ۵ سالگی فوق العاده شبرین زبون و اجتماعی بود همش خداروشکر میکردم مثل خودم کم رو نشده،ولی از ۵ سالگی به بعد کم کم ساکت و کم رو شد تو جمع الان که ۸ سالشه خیلی بیشتر شده،خیلی سعی میکنم تو جمع های دوستاش ،کلاسای مختلف ببرمش ولی انگار تاثیر نداره،نمیدونم مشاور تاثیر داره ببرمش یا نه هر کاری لازم باشه میکنم تا مثل خودم نشه

ببر مشاور کودک

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

چرا خب شاید درونگراس

برو با روانشناس صحبت کن ببین اول مشکل داره یا ن

اگر مشکل نداره خب ببخشید دور از جون مرض ک نداری بچرو اذیت کنی مدلشه دیگ

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دغدعه منم تو تربیت دخترم همینه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

پسرت خودش اینجوریه اذیتش نکن با این کارا پسرت فکر میکنه مشکل داره ک اجتماعی نی و از الان افسردگیشو چند برابر میکنی همینطور ک میگی شاید به خودت رفته پدر و مادر هم تاثیر دارن 

پسرت خودش اینجوریه اذیتش نکن با این کارا پسرت فکر میکنه مشکل داره ک اجتماعی نی و از الان افسردگیشو چ ...

بله دقیقا همینه من خودم اصلا به روش نمیارم که اجتماعی نیستی چون خودم کشیدم میدونم وقتی هی بقیه به ادم میگن چرا ساکتی ،این که سایلنت همیشه یا ازین مدل صحبتا چقدر احساس شرمندگی به ادم دست میده،ولی نمیتونم جلوی بقیه رو هم بگیرم که اینطوری نگین بهش چون هرچی بقیه بیشتر به روش بیارن که اجتماعی نیستی باعث میشه بدتر بشه

2740