2752
2734

ببخشید قصد بی احترامی به هیچ شهر و نژادی رو ندارم 

من اصفهانیم 

همسرم آبادانی 

همیشه مادرش جلو من تیکه میندازه که اصفهانیا دهاتی اند و ….

جدیدا خوده همسرمم این حرفو میزنه 

خسته شدم از حرفاشون 

الان چندماهه نمیرم اونجا الان همسرم پیله شده بیا اونجا باید آشتی کنی 

خب من نرم اونجا راحت ترم چه کاریه 

من نمیدونم اگه اصفهان بده چرا پاشدن اومدن اینجا زندگی میکنند 

دلیلش چیه بچه ها ب نظرتون که اینارو میگن به من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو دهاتی خودتون هستین بگو به من و اصل و نسبم توهین نکنید که توهین می شنوید

من دلم تنگه یه زنگته تنگ صدای قشنگته میشه برگردی؟ خیلییی دیر کردی نی نی یار جان هفت جدت کاربریم نترکون به جان هفت جدو ابادم این کاربریم هجدهمم هست بقیه ترکید😐💔میشه از ته دلت دعا کنی تا ماه دیگه مشکلاتمون حل شه بریم سر خونه زندگی مون🤲🏻😉     انشاالله  ۱۴۰۲/۵/۱۳.   بخدا دلم نمی بخشتت زدی قلبم تو شکستی 🥀من حسابم ز همه مردم این شهر جداستــ♡:) من امیدم به خدا بعد خداهم به خداستــ🦋🍃    ❮قوت‌قَلب‌اونجا‌که‌  خدا‌میگه'لاتَخافا انَّنی مَعکُما اسمَعُ وَاری'  نترسید‌بَندِگان‌من‌حَواسم‌بهتون‌هست‌  می‌بینمتون‌،می‌شنومتون..🫂♥️🦋❯ ️  

الان تو اصلا نه قصد توهین داشتی نه قصد دو بهم زنی🙄🙄همین مونده دغدغمون این باشه کی خوبه باشه بابا ما دهاتیم شما شهری باشید دهاتی تفکر و مغز کوچیک آدمایی ک انقد بیکارن دغدغشون اینه 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

اهل. هیچکدوم نیستم ولی واقعا خجالت نمیکشن ک اینجوری توهین میکنن!  

لطفا تا میتونی ازشون فاصله بگیر 

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

همین تهران که الان پایتخت کشوره خیلی قدیما یه دهات بوده

مگه دهات چشه

آدماش دم دارن؟

همجای دنیا چ شهر چ روستا وبقول شما دهات ملک خداست و آدماش بنده و مخلوق خدا

ایران با قومیت های مختلفشه که زیباست

هم اصفهان هم آبادان هم تهران و بقیه شهرای ایران مردمی خونگرم و مهربون دارن

این حرفای نژادپرستانه رو بریزین دور

شماهم توجه نکن