2733
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست

سلام خسته نباشید میشه منم راهنمایی کنید من حدود یکسالو نیم بعد از چهارده سال برایه بچه دوم اقدام میکنم لوله چپم بستس همسرم هم ازمایش داده سالمه پریودام منظم بوده همیشه اما تو این یکسالو نیم نا مرتب شده همیشه با لتروزول فولی داشتم اونم هیفده و هیجده حتی باروزی سه تاشده فولی نه یا هشت داشتم . ولی این ماه روزی سه تا کلومفین خوردم و سه تا امپول اچ ام جی روز دوازده فولی ۲۲داشتم و امپول اچ سی جی زدم ولی دوره پریود ماه پیشم سی روز بود این ماه روز سی و دو روز موعدم لک خونی دیدم بعد یه روز لک قهوه ای و الان ترشحات زرد امروز چهارروز عقب انداختم ازمایش دادم منفی بود و دل درد و کمر درد پهلو درد و کم اشتهایی دارم بعد از راه رفتن یا نشستن زیادم دل در میگیرم .الان باید چکار کنم؟؟

خدا گفتی نا امید نباش .منم رویه حرفت حساب کردم .میدونم سر قولت هستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، در سونوي هشت هفته ي من دو كيست به اندازه هاي ٠.٤ و ٠.٤١ سانتي متر در بند ناف مشاهده شده. دكتر به من گفت فعلا جاي نگراني نيست اما اگر تا ١٢ هفته هنوز وجود داشته باشه احتمال ناهنجاري كروموزمي بالا ميره، راستش من اصلا نفهميدم يعني چي و وقتي اومدم خونه كلي سرچ كردم خيلي چيزاي وحشتناكي ديدم و نگران شدم، مثل احتمال سقط و سندرم داون و .... چقدر اين موضوع جديه؟ ايا كاري ميتونم براي از بين رفتن اين كيستها انجام بدم؟ ممنون

2728
مان جان عزیز برای تنبلی تخمدان برخی موارد و بنا بر شدت بیماری نیاز به اقدامات دارویی بیشتری است در ...

مچکرم از توجه و پاسختون, به ۱پزشک مجرب مراجعه کردم  و بهم متفورمین روزی ۱دونه و ۱قرص آلمانی تو ۱دوره خاص از عادت تجویز کردن!

2740

با سلام و خسته نباشید من مهر ماه سال 92 ازدواج کردم و از همون روز اول اقدام به بارداری کردم ولی بارداری اتفاق نیوفتاد و بعد از یه سری ازمایشها گفتن که باید عکس رنگی گرفته شود بعد از عکس رنگی گفتن لاپراسکوپی بعد از لاپراسکوپی گفتن لوله سمت چپت بسته ست و لوله سمت راستت هم اسپرم با مشکل رد میشود از آن. بعد گفتن باید بری بکاری .اول خواستم برم برای کاشت ولی منصرف شدم و الان به مدت 3 ماه تحت نظر دکتر باور متخصص نازایی در اهواز هستم . خیلی کلافه و درمانده شدم خواهش میکنم کمکم کنید . از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگذارم .

ثریا جان ببخشید که اینقدر با تاخیر جواب میدم به علت مشغله کاری فراوان یه مدت نتونستم برای پاسخ دهی بیام سایت

احتمال سقط همیشه درخونریزیها وجود دارد شایع ترین علت جهت خونریزی اختلالات جفت و هماتوم هاست که اگر این اختلال طولانی باشد خطر سقط بیشتر می شود

به خدا توکل کنید

پریا جان علت تهوع در زمان اقدام ذهنی است و در خیلی از خانمها اتفاق می افتد ضربه به لگن می توند منجر به لکه بینی شود که در صورتی که شکستگی اتفاق نیفتد مشکلی ندارد

اگر سن زیر 30 سال دارید با برنامه ریزی حداقل 1 سال تلاش کنید در ضمن درمان ویتامین دی و آهن هم حتما انجامشود

شاپرک عزیز به علت مشغله کاری و درگیری نبودم

سونو را نتونستم ببینم اما در کل اگر غرابالگری سه ماهه دوم هم مشکل دار بود بهتره امنیوسنتز بشه اونجاست که تصمیم قطعی گرفته میشود

سلام خسته نباشید .سوالم راجب سونو غربالگری و ازمایشش هست سه ماه اول راجب خواهرم 12هفته بارداره سونو ...

شاپرک عزیز به علت مشغله کاری و درگیری نبودم

سونو را نتونستم ببینم اما در کل اگر غرابالگری سه ماهه دوم هم مشکل دار بود بهتره امنیوسنتز بشه اونجاست که تصمیم قطعی گرفته میشود

2706