2733
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36059 بازدید | 3253 پست

سلام من سه تا فرزندم سزریان شدم چسبندگی هم داشتم الان میخام اقدام کنم برای بارداری چهارم ایا امکان داره سز چهارم و اینکه هشت سال گذشته از سز سوم و اینکه نمیتونید یه دکتر با تجربه بالا در شیراز بهم معرفی کنید

سلام وقت بخیر 

من یک ماهی هست متوجه چند دانه سفید رنگ روی پیشانی ناحیه تناسلیم دیدم کنار لبه ها 

خیلی نگرانم هیچ علاعمی هم ندارم اخه فقط بعضی وقتا میخاره

اول سه تا بود 

الان دو تا کوچاک هم هستند 

وقتی شیو میکنم انگار بیشتر میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببخشید من ۴۱ سالمه دوتا بچه هم دارم قصد از آخرین پریودم که پاک شدم هم دوهفته میگذره هفته پیش نزدیکی داشتم بدون جلوگیری و امروز از ظهره دوباره خونریزی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.

2731

سلام ببخشید من ده روزه عمل لابیا پلاستی با لیزر انحام دادم و هنوز یکی از لابیا هام متورمه و در کل خیلی اونجا زشته قاچ قاچه ظاهرش درست میشه یا همینجوری میمونه؟خیلی نگرانم

سلام وقتتون بخیر

من ده روز قبل پریودی حدود ۳،۴ روز لکه بینی داشتم بعد پریود میشم.رفتم دکتر قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کردن از ۱۶ تا ۲۵ پریودی روزی یکی..‌. الان ۴ روز خوردم لکه بینی داشتم.در ضمن تو اقدام برای بارداری هستم.

این لکه برای چیه؟؟ میشه فهمید.دسترسی به دکتر ندارم

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان من ۲ماهه پریودیم فقط در حد لکه بینی بود همراه با درد شدیدکمر درد زیر شکم پهلو پا 😖الان هم اینطوری شدم دوباره دکتر خوب تو تبریز کسی سراغ داره زنان ماه پیش دکتر رفتم ولی میگن چیزی نیست 

سلام عزیزم من چند ماه در اقدام هستم من باید ۲۴مرداد پریود میشدم نشدم و ۱۴روز گذشته در این تاریخ ها آزمایش خون دادم و جوابش اینگونه بود 

5/28»»»»»1,2
6/2»»»»»»1
6/6»»»»»»2,3

تا امروز بیبی چک زدم مثبت شد و آزمایشم نسبت به بقیه آزمایش ها بالا رفت حالا امیدوار باشم یا نه چون برام سپاله من همیشه منظم بودم و در اقدام جلو مینداختم اصلا نمی‌فهمم چرا اینجوریه ولی چون زن دوقلو منو همسرم داریم اکثرا میگن دوقلو دیر نشون میده ال بل نظر شما چیه ترخدا راهنمایی کنید 

2738

سلام خسته نباشید من ۱۶ روز پیش هاچ سی جی زدم وتا امروزم 

با عوارض دارو روبرو بودم مثل کمردرد دل درد امروز روز ۳۰ سیکلم هست میخاستم ببینم تست یا ازمایش بارداری نشون میده که باردارم یا نه؟وازطرفی عموا اگر میخاستم پریودشم بعد ازچندروز پریود میشم ممنونم

سلام خسته نباشید من تازه متوجه شدم باردارم و همزمان متوجه شدم میکرو ادنوم دارم قبل از اون هم برای پرولاکتین قرص مصرف میکردم، میخوام بدونم میکرو روی جنین تاثیر داره؟

سلام خسته نباشید

تقریبا ۱ ماه از آخرین پریودی من گذشته کمردرد دارم ؛ وقتی عطسه میکنم شکمم تیر میکشه و درد کمرم بیشتر میشه.خستگی و خواب آلودگی زیاده. احساس سنگینی سینه هارو دارم اما زیاد نه . امروز هم برای اولین بار تو این مدت احساس درد تو ناحیه سینه هارو داشتم ولی زیاد نبود. بی بی چک و سونوگرافی داخلی منفی بودن ؛ حتی فولیکول هم مشاهده نشد.چکاب رفتم گفتن عفونت خاصی هم نیست.ممکنه بارداری باشه یا مشکل دیگ ایه؟

(رابطه هام محافظت شدس)

2706