2726
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

36051 بازدید | 3253 پست
مرکز مشاوره و خدمات مامایی مهرآسا مهرآسا با مجوز وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 92 شروع به کار نموده است و یکی از ویژگیهایی که مهرآسا را از سایر مراکز مامایی متمایز می نماید حضور جمعی از اساتید دانشگاه و محققان است که از طریق ارائه خدمات درمانی و آموزشی سعی در افزایش کیفیت زندگی زنان دارند. اکنون کارشناسان این مرکز برای کاربران گرامی نی نی سایت فرصتی فراهم آوردند تا به سؤالات شما عزیزان در زمینه مشکلات و بیماریهای زنان، دوران بارداری و شیردهی و.... پاسخ دهند. ما تلاش می کنیم در انتهای هر روز سوالات شما را مشاهده کرده و پاسخ دهیم. • کلاسهای ویژه دوران بارداری و آمادگی برای زایمان • کلاسهای آموزش شیردهی صحیح، تغذیه نوزادان و کودکان • انجام ورزشهای تخصصی دوران بارداری ( یوگا- توپ- ایروبیک) • مراقبتهای دوران بارداری • تعیین جنسیت قبل از بارداری • مامای همراه • بیماریهای زنان و پاپ اسمیر شما کاربران عزیز همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات مرکز مهرآسا از سایت ما به آدرس www.mehrasa-center.ir بازدید نمایید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 88485528-021 تماس حاصل نمایید. 9092305152(صدای مشاور مرکز مامایی مهرآسا برای شهروندان تهرانی) 9099072056(صدای مشاور مرکز مامایی مهرآسا برای ساکنین تمامی شهرستانها و همینطور تهران) *در صورت نیاز به مشاوره تلفنی از خط تلفن ثابت با خطوط صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
با سلام و خسته نباشید خدمت شما .ببخشیدا من قصد بارداری دارم و دوست دارم نی نی پسر باشه میخواستم بدونم این قرصای مکمل پتاسیم بخورم که پتاسیم بدنم بالا بره؟لطفا جواب بدید ممنونم
با سلام برای داشتن فرزند پسر و یا دختر استفاده از یک روش و یا مکمل به تنهایی مؤثر نخواهد بود. برای افزایش احتمال داشتن فرزند با جنسیت مورد نظر توصیه ها و رژیم های غذایی متنوعی برای شما و همسرتان وجود دارد تا با انجام آنها این شانس را حتی تا 90-70% افزایش دهیم. مصرف پتاسیم آن هم تحت نظر و توصیه کارشناس یکی از این روشهاست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من دو ماهه که قرص لتروزول ومتفورمین وامپول اچ سی جی مصرف کردم ولی باردار نشدم ایا این ماه هم تکرار کنم امکان بارداری هست یا به دکتر مراجعه کنم تا داروم رو عوض کنه
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
2728
نگار عزیزم معمولا لتروزول و کلومیفن در سه ماه تجویز می شوند و در صورت عدم موفقیت تکرار نمی شوند البته لتروزول داروی کم خطرتری نسبت به کلومیفن است اما درصد موفقیت کلومیفن بیشتر است
سلام خسته نباشید من پنج ماهمه چندروز پیش اسهالو دل پیچه گرفتم بهم هیوسینو مترونیدازول دا الان بهتر شدم بازم باید قرصهارو بخورم ضرر نداره
همسرم نفسمی یه دنیا بوووس پسرم عاشقتم یه دنیا موووووووووووووچ
سلام من تو ۵هفتگی سقط داشتم که هیچ لخته ای ازم نیومد سونو نشون داد که لخته توی رحمم مونده و بعد از ۲ ماه از سقطم پریود نشدم لختم نیومد بیرون رفتم سونو میگه ۵هفته بارداری زده gs با ۵هفتگی مطابقت داره میخوام بدونم با توجه به اینکه سقطمم تو ۵هفتگی بوده ایا این میتونه کیسه جنین قبلی باشه یا اگه کیسه قبلی بود تو سونو اول باید نشون میداد اگه کیسه جنین قبلیمه تو سونو که میدم چی میزنه این gs مشخص نمیکنه ماله جنین قدیمیست یا جدیده اصلا منظورش چیه خیلی گیج شدم اگه کیسه قبلیم باشه برم سونو بدم چی میزنه ممنون میشم راهنماییم کنید
خسته نباشید من این ماه اقدام به بارداری کردم همیشه پریودای منظم داشتم اما این بار۱۴روز عقب انداختم وبعد پریودشدم آیا این نشون دهندهآمادگی رحمه؟این قضیه توجیه پزشکی داره؟
خیانت=افتابه اسید   
ساحل عزیز اگر سه ماه با خوردن این دارو ها باردار نشدید بهتر است دیگه از لتروزول استفاده نکنید دوفاستون خطری ندارد اگر یک سال هر ماه حوالی تخمکگذاری تلاش کردید اولین اقدام بعدی آزمایش اسپرم برای همسرتان باید انجام شود اگر هر ماه اقدام نکردید از کیتها استفاده کنید و روز تخمکگذاری را پیدا کنید 5 روز قبل از آن و دو روز بعد از آن یک شب در میان تلاش کنید در این زمان تقویت همسر با مواد غذایی موثر برای اسپرم خیلی لازم است
فانی عزیز اگر اصلا خونریزی نداشتید پس چرا فکر می کنید سقط کردید آیا دارو استفاده کردید؟ برای سقط؟ اگر جنین مرده باشد و یا ماندن بقایای بارداری قبلی در رحم شما خطرناک است و زودتر باید تکلیف آن روشن شود سونو واژینال انجام دهید و از زنده بودن یا نبودن جنین مطمئن باشید سوال دیگه اینکه شما بعد از سقط اصلا جلوگیری نمی کردید؟
سلام خسته نباشین.میخواستم بدونم من یه دوره مدرکسی پرژسترون خوردم دکتربهم مدروفم داد زیر قرصه نوشته مدروفم پرژسترون میخواستم بدونم همونه یا فرق داره.دکتر واسه لک بینی بهم داده
خیانت=افتابه اسید   
2706