2733
2734

سلام خوبین ؟؟؟دخترم سه سالشه ،ترشحات زرد کم رنگ داره بردم متخصص اطفال بهش آموکسی سیلین داده،هنوزم داره چیکار کنم چه دکتری ببرم آیا بچه های شمام اینجوری میشن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نمیشن دقیقا ۴ سالشه 

اما خیلی میگه خودم میخوام برم تنهایی سرویس

من باهاش میرم 

و چ دکتری رو نمیدونم اما دکتر ببر دیگ اگر بازم‌ همینجوری هست

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
2731
من از دست این بچه اخر دق میکنم می‌دونم 

چیشده مگه😶

بچه بدبخت کاری‌نکرده ک

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
از فکرو خیالش دیگه ،کاری نکرده اما اینجور وقتا خیلی اعصابم خورد میشه داغون میشم 

عصبی نشو

تاثیرگذار بود؟

آخه دختر خالم ۳ سالشه ، مامانش هنوز از پوشک نگرفته واسم سوال شد

حتما بچش آمادگی ندارع ،اصلا کل مشکلات من بعد از پوشک گرفتنش شروع شده ،یا جیششو نگهنیدارع یا پیپیشو اوایلم خیلی خوب همکاری میکرد الان ی مدتیع خیلی لجباز شده