2726
عنوان

بستن لوله در زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 90124 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به نظر من عوارض لوله بستن از عوارض بچه داری بیشتر نیست مسئولیت یک بچه از از زمان ایجاد حیات برای اون تا زمانی که خود ادم از دنیا می ره باهاش هست حالا اگه نخواسته باشه ظلم در حق هم بچه هم مادر است اگه سنت حول حوش 35 سال هست ودوتا بچه برات کافیه یک لحظه هم شک نکن زیر 30 سال نه به خاطر عوارض بلکه به خاطر احتمال مسایل خانوادگی مثل خدای ناکرده طلاق وازدواج مجدد و......این روش توصیه نمی شه سالم باشی
یارب نظر تو برنگردد
لیا خانم من هم همسرم برای وازکتومی پیش یک متخصص رفت دکتر گفت وازکتومی دو نوع است یک نوع آن برگشت پذیر است
سحر جان باز هم تاکید می کنم اگر تصمیم به بچه دار شدن نداری و البته به سلامت فرزند دوم هم مطمئن هستی حتما لوله هایت را ببند و خیال خودت را راحت کن.
2728
نه بچه ها من سی سالمه

همه بهم میگن تو که میخوای سزارین بشی لوله هات را هم ببند

اما بستن لوله در خانمها به خصوص خانمهای چاقی مثل من ممکنه باعث چسبندگی بشه و در ضمن من تخمدانهام خیلی فعاله و حاملگی خارج از رحم پیش بیاد

درسته که مال مردها خیلی راحته و شوهرم هم حرفی نداره ولی اگر دیدم انجام نداد و یا تاخیر کرد من حتما این کار را میکنم
در هر حال اگر دور از جون موضوعی هم پیش بیاد این دو تا بچه مال منه و کسی نمیتونه اونها را از من بگیره
ولی من روزی که سزارین میکنم باید همون روز لوله هام را ببندم ولی اون موقع من از سلامت کامل فرزندم مطلع نیستم
و میگن یکی دو ماهی را باید صبر کنیم و از سلامت کامل بچه مطمئن بشیم
آخه خیلی از بچه ها بعد از زایمان اگر دور از جون مشکل آنزیم و خون و اینها داشته باشند معلوم میکنه
چون برای ما خانمها هم برگشت پذیر نیست
یه کم ریسکه
و شاید بگذاریم بعد از اینکه از سلامت کاملش به امید خدا مطمئن شدیم شوهرم ببنده

در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
عطیه جون...در بستن لوله در زنان بلافاصله بعد از بستن لوله دیگه حاملگی امکانپذیر نیست ...این مزیت توبکتومی نسبت به وازکتومیه...
هر وقت زخم عمل بهبودی پیدا کرد و راحت بودی میتونی نزدیکی بدون جلوگیری داشته باشی...
5
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
دوستان با خیال راحت بعد بستن لوله ها نزدیکی داشته باشید

این که میگن تا اولین پریود صبر کنید مال مریضایی هست که زیر دست دکترای ناشی میرن و اشتباها لوله های

دیگه ای از تو شکمشونو میبندن
خدایا دوستت دارم..........
حاضرم سنگ هم از آسمون بارید دیگه بچه دار نشم هر اتفاقی هم دور از جون بیفته به خاطر بچه هام میمونم ...

سحر جان سلام

یه سوال عزیزم 

لوله هاتو بستی ؟

راضی هستی ؟

منم می خوام ببندم

به نظرت کار درستیه

2706