2733
2734
عنوان

کاهش وزن تا نوروز۱۴۰۳

| مشاهده متن کامل بحث + 56862 بازدید | 5179 پست

سام به همگی دیروز اینقدر سرم شلوغ بود نشد گزارش بدم 

نهار یک سیخ کوبیده با 5کف دست نون 

ش 4ق ماکارونی 

امروز هم نهار استانبولی 5ق غ 

ش هم میخوام یتیمچه کبابی بزارم 

زور وم گره بی کسی دی چاره ناچارم ستین  

سلام همگی

صبحونه پنیر گردو خوردم

ناهار ده قاشق خوراک لوبیا+ دوکف دست سنگک

شام اسفناج

هیچ انسانی با ازدواج خوشبخت نمیشود، بلکه یک انسانِ خوشبخت با ازدواج خوشبختیش را تداوم میبخشد 🔐(smira'smyr)[این همه دلهره برای چیست؟شما این جسم نیستید...این جسم لباس شماست که با آن اجازه ورود به زمین را پیدا کرده اید، ماموریت شما ارتقای روحتان است شما چیزی فراتر از جسم فیزیکی هستید مشکلات چالشی ست برای روح شما روحتان را ارتقا بدهید تا به تکامل برسید] زندگی به من یاد داد برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بر دارم و فردا را به او بسپارم …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول برج هشت 74بودم و به 69.800هم رسیدم ولی ماه رمضون دوباره چاق شدم  و اول  برج دو 73.700ب ...

عزیزجان سعی کن هدفت رو کاغذ بنویسی و هرروز نگاهش کنی

نوشتن مثل تلنگر میمونه و انگیزه ادامه راه رو چندبرابر میکنه

هیچ انسانی با ازدواج خوشبخت نمیشود، بلکه یک انسانِ خوشبخت با ازدواج خوشبختیش را تداوم میبخشد 🔐(smira'smyr)[این همه دلهره برای چیست؟شما این جسم نیستید...این جسم لباس شماست که با آن اجازه ورود به زمین را پیدا کرده اید، ماموریت شما ارتقای روحتان است شما چیزی فراتر از جسم فیزیکی هستید مشکلات چالشی ست برای روح شما روحتان را ارتقا بدهید تا به تکامل برسید] زندگی به من یاد داد برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بر دارم و فردا را به او بسپارم …
2731

سلام صبح همگی بخیر
امروز خودم رو وزن کردم 68 و 600 گرم شدم. توی ده روز  یک کیلو نیم کم کردم. خدا رو شکرمن چون هم وزنم خیلی زیاد نیست هم سنم بالا هست و رماتیسم هم دارم سوخت و ساز بدنم خیلی پایینه. بسختی وزن کم میکنم. قبلنا اینطور رژیم می گرفتم تو یک هفته سه چهار کیلو کم میکردم.
از بس رژیمهای الکی گرفتم سوخت و ساز بدنم خیلی اومده پایین

دیروز نهار باقله و نون خوردم و شام باقله  تنها خوردم. 

عصر دلم خیلی هوس شکلات کرد یک دونه همراه قهوه خوردم.
عصر اومدم برم پیاده روی از درب ساختمون رفتم بیرون رعد و برق و بارون شدید شروع شد برگشتم.
در عوضش امروز صبح از خونه تا اداره که حدود یکساعته پیاده تند اومدم.

نهار گوشت گذاشتم ابپز شده ظهر گرم میکنم با 5 قاشق برنج و سبزی خوردن می خورم ساعت 4و نیم هم میرم باشگاه پیلاتس.
ان شالله همراه شما بتونم تا هفته بعد اینموقع حداقل یک کیلو نیم دیگه کم کنم.

فست تا دو وبعد چای وابنبات ونهار عدس پلو ۵ق ومرغ وسیب زمینی ابپز کمی وم و هندوانه یک برش وخیار  ...

کاش اون آبنبات رو حذف کنی. من خیلی وقته عادت دادم خودم رو که چای و قهوه رو تلخ می نوشم. اولش شاید بهت نچسبه ولی بعد عاشق تلخ خوردن چای و مخصوصا قهوه میشی. من ا لان اگر چای و قهوه شیرین باشه تهوع می گیرم

سمیرا جان من پست شما با عنوان روانشناسی تاریک رو خوندم. عالی بود. حالا یک سوال دارم ازتون . کسایی هستن توی اطرافمون که با زبون نیششون رو میزنن و وقتی ناراحت میشی میگن شوخی کردم در جواب این شوخی کردم ما چه جواب دندانشکنی که مختصر و مفید باشه و در عین حال محترمانه میتونیم بدیم.

در مقابل کسی که میگه تو حساسی اگر کمی خودمونی باشه بهش میگم نه عزیزم تو زیادی پوست کلفتی و عزت نفست پایینه که از همچین حرف یا کاری ناراحت نمیشی

وبعد نهار سالاد فراوان خوردم با ته دیگ سیب زمینی ولی ماکارونی نخوردم 

ته دیگ اونم از نوع سیب زمینی اش کالری خیلی بالایی داره. اگر بجاش همون ماکارونی رو میخوردی بهتر بود