2752
2734
عنوان

چرا هوا سرد نمیشه😐

618 بازدید | 40 پست

پارسال اولای ابان دیگه کاملا هواسرد شده بود بخاری گذاشتیم الان هنوز ظهراش تابستونه شبا فقط خنکه😒دوس دارم زودتر بخاری بزارم سالای پیش اینموقعها چه بارونایی میومد اما الان دریغ از ی قطره هیچوقت یادم نمیره ابان سال90تهران برف میبارید😕

امروز مشهد هوا ابری هستش

گاهی آفتابی میشه

منتظر بارونم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
دلت واس بارون تنگ شده یا شال و کلاه جدید خریدی؟!😊توشهرما هواسرد و دوماه بخاریا روشن

دقیقا  تنگه دلم. دلم میخواد برم کنار بخاری پاهامو بچسبونم داغ بشه برم زیر پتو😢😢خوشبحالت کدوم شهری

اره دلم میخواد لباس گرمامو بپوشم ولی هوا سرد نمیشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706