2733
2739

دخترم.۴سالشه. از اول مادرم بااینکه میتونست نگهش نداشت حتی برای یکساعت

از اول تولد تاپارسال باخودم بود ازسه سالگی کلی کلاسای مختلف بردمش تا با محیط اماده شه

حالا بردم مهد نمیمونه یک ماهم موندم و نشستم.راهش چیه؟؟؟ بزارمش و برم تا گریه کنه و اروووم شه؟.یا همچنان بمونم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم خیلی وابستم بود وقتی سه سالو نیمش شد گذاشتم مهد چند ماهه میره مهدش خیلی خوبه از من بیشتر به بچه محبت میکنن پنج شنبه جمعه هم میگه منو ببر مهد یه مهد خوب پیدا کن با پرسنل با محبت

2742
عزیزم درک میکنم خیلی سخته دختر منم سه سالشه و کاملا وابستمه چاره ای نیست کم کم از محیط مهد دور شو یک ...

ببین یعنی پیرمو دراورده

تو همه چی خوبه اوکیه 

سره این موضوع اضطراب داره یا ازقصد میکنه نمیدونم

تو خونهههه کلافم کرده هی میپرسه تو نمیری؟ هستی؟؟ میشه نریم؟؟

پسر منم خیلی وابستم بود وقتی سه سالو نیمش شد گذاشتم مهد چند ماهه میره مهدش خیلی خوبه از من بیشتر به ...

از اون نظر مهدش عالیه خود دخترم دل نمیده بهشون

سوالم اینه بعد یک ماهی که موندم بشینم؟ یا بزارمش و برم

2740
ببین یعنی پیرمو دراورده تو همه چی خوبه اوکیه  سره این موضوع اضطراب داره یا ازقصد میکنه نمیدون ...

اخی عزیزم دست خودشون نیست واقعا استرس دارن من دوساعت باشگاه دارم انقد دنبالم میدوئه تو وسیله ها خب خطرناکه گاهی میشینه گاهی هم گریه و دنبال من میاد نمی‌دونم چطور میشه این وابستگی رو کم کرد

خب براچی میبریش مهد؟ بزار تا پنج سالگی ک ببریش پیش دبستانی

عزیزم بدای خودش خوبه

بعدم من سختگیر نیستم ۱ساعت در روزم بمونه خوبه

تعامل داشته باشه چیز یاد بگیره انرژیش تخلیه بشه

2706