2752
2734
عنوان

عروسی خواهرشوهر و لباس🤦‍♀️

367 بازدید | 43 پست

دوستان آیا لباس رنگ کرم که مدل ماهی هستش برای عروسیه خواهرشوهر درست نیست؟؟؟ 

کلا رنگ روشن شما نمیپوشید تو عروسی؟ 

چند نفری اینجا گفتن درست نیست فقط عروس باید روشن بپوشه خواستم نظر شما رو هم بدونم

❤️

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بپوش ابن چ فکریه باید همه لباس تیره بپوشن؟خیلیم قشنگه بپوش 

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
کرم ب نظرم اشکال نداره

قسمت بالا تنش مروارید کار شده و دامنش فقط کرم رنگه…

البته کرم روشن

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)

روشن خب خیلی رنگ ها هستن منظور نباتی و شیری و...... هست 

وگرنه صورتی روشن آبی روشن هم روشنه هم قشنگه 

اگر شما حتی بی منظور هم بپوشی خیلی ها تو مراسم فکر میکنن حسادت و..... کردید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12336229/کدوم-یکی-از-این-۲-تا-پسر-عاشقه-یا-کراش-زده?postId=315715386

دوستان من تازه اومدم تو سایت برای نظر خواستن ازتون و  همفکری میشه بیایید تاپیکم؟

بپوش ابن چ فکریه باید همه لباس تیره بپوشن؟خیلیم قشنگه بپوش 

والا یه مدت میگفتن لباس مشکی یا تیره واسه عروسی نپوشید الان همه لباسا شدن مشکی🤦‍♀️

حالا شما اینو گفتی من خیالم راحت شد🌺

اگه شاین نیست اشکال نداره عکس داری ؟

شاین نیست 

عکس گذاشتم لایکتون میکنم❤️

اصولا اینجوریه که توی عروسی بقیه لباس خیلی روشن خیلی باز خیلی زرق و برق دار و سفید و یا مشکی خالص نپوشیم

چون اون شب برای عروسه و ما بهتره نشون بدیم شادیم و اجازه بدیم عروس بدرخشه

برای درجه یک ها لباس ماکسی و برای بقیه مینی و میدی خوبه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
شاین نیست  عکس گذاشتم لایکتون میکنم❤️

میشه گذاشتی منم لایک کنی

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
اصولا اینجوریه که توی عروسی بقیه لباس خیلی روشن خیلی باز خیلی زرق و برق دار و سفید و یا مشکی خالص نپ ...

عزیزم خوشحالم که اومدی و نظرتون دادید 

الان عکسشو میذارم ببینید 

البته تو عکس یه مقداری روشن تر افتاده

2706