2737
2734
تعیین جنسیت توی ivfصددرصده من رفتم دکتر هفته پیش گفت ۸تا ۱۰میلیون هزینش هست ولی بارداری صد در صد نیست اگه سقط نشه اگه بگیره ولی اگه بگیره صد درصد جنسیت دربخواهه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ای یو ای واسه باردار شدنه ربطی به جنسیت نداره

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن من بچه دارم ونازا نیستم ولی گفت ربطی نداره چون کاشتن هست شاید بگیره شاید نگیره

2731
ای یو ای هم میشه تعیین جنسیت کرد ولی 100 درصد نیست یکی از بچه های تاپیک من واسه پسر ای یو ای کرد دوقلو پسر حامله شد
هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود
نمیدونم ستایش جان تو تاپیک جامع ای یو ای بود اسمش gold اگه رفتی تو تاپیکم حدود بورو تاریخ اسفند پارسال تقریبا همون وقتا باردار شد
هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود
2738
Zizi منم برای تعیین جنسیتivf کردم البته فعلا عمل پانکچر کردم شنبه انتقال دارم . بنطرم کل پروزش خیلی راحت بود. هزینش 12 تومن شد با داروها و دکی گفت احتمال گرفتن30% ولی اگه بگیره جنسیت100%
وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
نازمهر من فقط روزی دوتا امپول روی بازو داشتم و بنطرم اصلا سخت نبود.خوب نابارورها امپولای بیشتری میزنن و حتما درداورتره.بازم بستگی داره بعصیا کلا از امپول میترسن ولی خوب من کلا امپولو به قرص ترجیح میدم و نمیترسم شاید برای همین بدم نیومد
وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2706