2733
2739
سلام من بخاطرنی نی و احتمال اشتغالم تصمیم دارم دراین دوره هاشرکت کنم رشته کارشناسی حقوق بود و انشالله میخوام برای دوره ارشد حقوق خصوصی بخونم که امروزآگهی پذیرش بدون کنکورپیام نوررودیدم کسی میدونه شهریه اش چقدراست؟و اینکه مدرکش چقدراعتبارداره؟ممنونم خوشکلا
عزیزم میشه بگی اگهی کجا خوندی من رشتم مترجمی بود ارشد مترجمی یا زبانشناسی اصفهان هم داره منم چون قصد نی نی دار شدن دارم ترجیح میدم برم پیام نور البته ازاد هم امتحان دادم میشه کمکم کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون اگهی ها در واقع آگهی کلاسهای آمادگی برای کنکورشه!.. در ضمن گولشونو نخورین .. کنکور داره اونم چه کنکوری!!!!
فرقش اینه که درسای ارشدتو باید بخونی ازشون امتحان بدی... اگه قبول بشی درسایی که قبول شدی رو پاس کردی... شهریه اش ارزونتره.. خوبیش اینه که میتونی تا قبل امتحانا پرداختش کنی!... توی مدرکش کلمه فراگیر قید نمیشه...و در ضمن دولتی و معتبره ;)
به آرزوهام رسیدم ..:) خدایا برای هر لحظه شکر[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2740