2737
2739
عنوان

کیا کمردرد دارن بعد رابطه

4684 بازدید | 10 پست
چهار ماهه اقدام ب بارداری کردم این چهار ماه کمردرد دارم.خیلی شدید نیس ولی اذیتم میکنه مخصوصا بعد نزدیکی تا یه روز کمردرد دارم بعدش اروم میشه و خیلی کم درد میکنه.دکتر رفتم گفت التهاب داره رحمت و عفونت داری دارو داد داروهاشو دو دوره مصرف کردم ترشح ندارم سوزش و خارش و بوی بدم ندارم فقط بعد رابطه ترشحم جامد میشه انگار.کیا تجربه ی کمردرد دارن بعد اقدام..زیر دلمم اصلا درد نمیکنه ب دکترا هم ک میگم اصلا توجهی ب کمردردم ندارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینطوری ام دلمم درد میگیره اما بیشتر از این حرفاس شنبه وقت دکتر دارم
زِنـــــدِگــــــی اَم زیــــــبا شُــــد...^_^ دُرُســـــت.... اَز هَــــمـــان روزی کِه تُـــــو وارِدِ زنـدگیــــ اَم شُـــــدی ❤️❤️❤️
2742
منم دقیقأ همینطورم، دکتر نرفتم اما بعدش بلافاصله بلند نمیشم ازجا باعث شده کمتربشه اما بازم دردر دارم
نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 
2740
پیگیری کردم زخمم کم بود دارو داد برظرف شد کمردردم شدید نیس ولی عصبی میشم.رابطم بعضی وقتا ک شدید باشه دردش بیشتره بعضی وقتا هم اصلا درد ندارم دکترا اصلا راجب درد کمرم حرف نمیزنن انگار که مثلا ب دکتر زنان دارم میگم دندونمم درد میکنه اصلا توجهی نمیکنن