2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
بچه ها شما چه علائمی دارید من خیلی بی حالم و همش خوابم میاد هر از گاهی هم زیر دلم تیر میکشه رفتم سونو کیسه تشکیل شده اما هنوز جنینیومده توش دکتر بهم 13 آذر نوبت سونو داده دوباره البته 10 ماه پیش یک سقط داشتم امیدوارم این یکی رو خدا برام نگه داره
سلام دوستان خوبین به همتون تبریک میگم منم تاریخ آخرین پریم 2 مهر بوده میخواستم ببینم اینجا کسی سونو واژیتال داده یا نه؟من 5 هفته و 5 روزم بود رفتم سونو داخلی ساک دیده شد ولی جنین نه میترسم
بازم برا 29 ابان سونو دارم برام دعا کنید
09127377641 سيسموني مادرلند و هنركده رزطلايي
سلام مامان روستیک.منم سونو واژینال دادم.منم ساک حاملگی داشتم فقط.اما نگران نباش چون تو 5 هفته فقط ساک وجود داره.من 5هفته و سه روزمه الان.و26 نوبت سونو دارم.راستی به شما هم مبارکه.
ُایه جون قربون دهنت خیالم راحت شد مرسی عزیزم ایشالا نینیت سالم باشه عزیزم اگه لطف کنی بگی سونو دقیقا سن حاملگیتو چند نشون داد و اندازه ساک رو چقدر ممنون میشم
آخه دکترا زیاد سونو واژینال به کسی نمیدن منم
چون لکه بینی داشتم بهم داد ولی جواب سونو انگلیسیه من فقز فهمیدم سن حاملگی رو زده بود 5 هفته و 4روز در صورتیکه من فکر میکردم 6 هفتمه
اندازه ساک 11 میلی متر
2706