2733
2734

سلام دوستان 

میخواستم برم متخصص زنان توی کلینیک شماره یک 

بین دکتر آرزو سلیمی ، زبردست ، لیلا خصوصی و دکتر صفتی کدوماشون بهترن؟

تعریف زبردست و سلیمی رو شنیدم 

مثلا خانومی تجربه ویبک رو پیش سلیمی بود راضی بود ازشون  منم میگم کسی که تجربه زایمان طبیعی وی بک رو داره که کار هرکسی نیست باید کارش خوب باشه؟ 

دکتر سلیمی دکتر خوبیه کلینیک نرفتم تا حالا پیشش اما مطب میرفتم اوف نگم برات ساعت ۵ مثلاً نوبت میداد ...

چه طولانی ، ولی اگه کارش خوب باشه میرم پیش شون ممنون از راهنماییت دوست عزیز 

برا بارداری های پرخطر هم خوب هستن؟ من بچه دومم سقط شد ، میخواستم این سری دکترم کسی باشه که هم تو دولتی باشه هم خصوصی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر سلیمی دکتر خوبیه کلینیک نرفتم تا حالا پیشش اما مطب میرفتم اوف نگم برات ساعت ۵ مثلاً نوبت میداد ...

راستی ایشون شماره شونو میدن برا مواقع ضروری ؟ شماره خودشون یا منشی شون؟ 

و اینکه بیمارستان فاطمه الزهرا هم میرن؟ 

2731
راستی ایشون شماره شونو میدن برا مواقع ضروری ؟ شماره خودشون یا منشی شون؟  و اینکه بیمارستان فاط ...

راستش برای بارداری اولم رفتم پیششون که پوچ بود متاسفانه اما شماره ای بهم ندادن بعدم دکترم رو عوض کردم دلیلش هم این بود نمی‌تونستم زیاد منتظر بمونم کسل کننده بود بارداری دخترم رفتم پیش دکتر نوروزی دکتر خوبیه منشی شماره رو هم بهم داد ولی هرکاری کردم قبول نکرد سزارین بشم رفتم پیش دکتر پورحیدری اگه اشتباه نکنم خ نواب مطب داره اونجا هم منشی شماره بهم داد ولی بخوام مقایسه کنم دکتر نوروزی از پورحیدری وقت بیشتری برای بیمار میزاره

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
راستش برای بارداری اولم رفتم پیششون که پوچ بود متاسفانه اما شماره ای بهم ندادن بعدم دکترم رو عوض کرد ...

درسته منم سر دخترم پیش پورحیدری رفتم ، پیش دکتر مهساخصوصی سز شدم خیلی وقت میزاره شماره خودشم میده تو اینستاهم هست کلا نظرم عوض شده میخوام برم پیش همین دکتر خصوصی ، تو نی می سایت میگفتن که زیرمیزی میگیره پولکی براهمون دیگه نرفتم پیش شون ،  ولی به نظرم ارزش داره چون به ادم روحیه میده همین شماره ش روحیه ست تو موارد اورژانسی نصفه شبم زنگ بزنی پاسخگو و واقعا علمش زیاده و اخلاقشم عالیه ، با خودم میگم انگاری پیش کسای دیگه میرفتم رایگان بود 😂😂😂

درسته منم سر دخترم پیش پورحیدری رفتم ، پیش دکتر مهساخصوصی سز شدم خیلی وقت میزاره شماره خودشم میده تو ...

سلام عزیزم ببخشید شما پیش کدوم دکتر میرید؟

🔴🔴درخواست دوستی=صدا کردن نی نی یار🔴🔴 کاربری دست دو نفر
سلام عزیزم ببخشید شما پیش کدوم دکتر میرید؟

سلام عزیزم

بچه دومم سقط شد پیش دکتر روح بخش میرفتم

الان موندم پیش کی برم ، راستش از یه دکتره داخل پیجش یه چی دیدم خوشم نیومد تصمیم داشتم پیش ایشون برم ، داخل مطب عمل زیبایی واژن انجام میدادن بعد آقا بالا سر اون خانوم بیمار بود که دستیارشون بودو کل کارشونو تحت نظرداشت که عصلا نیازی به حضور ایشون نبود همین عمل شون باعث شد نظرم عوض بشه ، حس بی ارزش بودن بهم دست داد اینکه برا زن هیچ حرمتی قائل نیستن ، حالا هر عملی انجام میدی بدن بیمار بخصوص قسمت تناسلیش جز اندام خصوصیشه قرار نیست که عادی سازی بشه