2737
2734

نام و نام خانوادگی اسم والدین آدرس اسم ،عمه چیکاره آدمه دایی چکاره میشه

شمارش از یک تا ده و برعکس دست چپ و راست

من عاشق نام خلیج فارسم ،خلیج همیشه فارس،ایران سرای ابدی من است دوستت دارم ایرانم مادرم،نموندی رو حرفخو نموندی بیمه اتکشت و آخری نهوندی،بیمه ادگو اری و براگردی چکه مه نشتم تو آخری نهوندی،چکاری اتکه وا دلم رفتیو تو اتکه ولم شکسته بودن ای دلم عزیزوم عزیزوم ،فاصله کفتن بین ما جدایی بودن سهم مادلتنگتم مه باخدا عزیزوم عزیزوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودمم پشت در نشستم گوش دادم رنگ ها رو پرسید ....بعد مثلا یه ماشین میذاشت تو‌جعبه میگفت بزارش رو‌جعبه یعنی مفهوم بیرون و داخل روی .....بعد از این مارپیچی ها که باید خرگوش رو به کلبه برسونید ....بعد میگفت با پای راستت لی لی کن این توپ رو بنداز تو اون سبد ....یه شعر بخون ....پسر من مرحله اول قبول نشد ....مرحله دوم قبول شد ...بخاطر قسمت ورزش  گفته بود با پا لی لی کن توپو بزن تو شیشه بچمم همش گفته بود نه کار بدیه شیشه میشکنه و چند تا مورد اینجوری بخاطر لجبازی قبول نشد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
من می خواهم با دخترم  بیشتر کار کنم چون لجباز هست و تو محیط جدید زیاد همکاری نمی کنه ، امسال از ...

سلام. شما تونستید سایت سنجش نوبت بگیرید. من امروز صبح مدیر پیش دبستانی اطلاع داد. رفتم ثبت نام سایت اما گفت زمان ثبت نام سنجش ب پایان رسیده. نمیدونم باید چکار کنم

2740