2733
2739
عنوان

امروز تولد دخترمه چی بخرم براش

401 بازدید | 35 پست

تا الان بیرون بودم کار داشتم و الان اومدم خونه دخترم حس میکنم ناراحته میخام براش فردا تولد بگیرم اما نمیدونم کادو براش چی بخرم ۱۳ سالشه کلاس هفتمه

یه صلوات میفرستی؟.......ممنونم  امیدوارم روز خوبی رو سپری کنی دوست من:)

ایرپاد

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چنده؟

از پونصد و پنجاه هست تاا هشت میلیون

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻
برای سن ۱۲ سال مناسب هست ؟ منم نظرم بود برای خواهر زاده م بگیرم بنظرت خوبه ؟

اره چیز خوبیه خصوصا اگر گوشی داشته باشه

واسه تولد نمی‌دونم ولی من ۵ سال پیش که ۱۲ سالم بود عاشق بدلیجات بودم ولی خب واسه تولد کمه بهرحال. من طلا خوشم نمیومد ولی گردنبند دوست داشتم راستش اگه براتون مقدوره و دخترتم دوست داره بگیر . ایرپاد و ساعت هوشمند هم گزینه خوبی می‌تونه باشه من کاملا یادمه ۱۳ سالگی عاشق اینا بودم 

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم ، تا که هستی در خیالم ؛ با خیالت ؛ خوش خیال عالمم :)