2733
2734
عنوان

شیرخشک نئوکیت

152 بازدید | 18 پست

سلام دوستان نی نی سایتی

بچه من الرژی داره نئوکیت میخوره حالا بهش سوپ اینا میدم ولی خییلی بی قرار خییییلی اونجور ک همش تو بغلمونه

تورخدا کسی میدونه راهنمایی کنه

چجوری غذا دادین چیا دادین کسیایی ک همچین مشکلی داشتن

اصن نمیدونم از غذاس نمیدونم بدقلقه نمیدونم از قطره اهن و مولتی ک جیغ میزنه ای خدا🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۷ماهشه یه هفته اول ۶ ماه سوپ دادم انقد جیغ زد ندادم حالا امروز شروع کردم مولتی ویتامین دادم الان ا ...

زیر ۶ ماه چیز خاصی بهش ندادی که دستگاه گوارشش خراب شده باشه؟ نارس نبوده بچه؟

2731

نه کلا از اول الرژی داشت ب شیرخودم ب این شیرخشکای معمولی دیگ بالاخره رسیدیم ب نئوکیت

۴ماهگی اندوسکپی شد بخاطر الرژی شدید ب شیر خودم واین شیرخشکا ورم معده و روده شدید گرفته بود ک دیگ کلا همه رو قط کردیم و نئوکیت دادیم

نه کلا از اول الرژی داشت ب شیرخودم ب این شیرخشکای معمولی دیگ بالاخره رسیدیم ب نئوکیت

پس کلا گوارشش مشکل داره طفلی 

به غذاش ادویه نزن

مولتی ویتامین و آهن خارجی بخر مثلا سیدرال گوچه وگرنه کم خونی هم بهش اضافه میشه و بچه کم وزن میشه

غذاهای مختلفو امتحان کن و چیزای نفاخ نده راستی میتونی پروبیوتیک هم بخری . نمیدونم مخصوص کودکان چیا هست. شیرخشک از برند نستله بخر مخصوص ریفلاکسیا و ببین پروبیوتیک داره یا نه. اگه نداشت جدا بخر بده 

در کل اگه دیدی خیلی شدیده ببر بیمارستانای مخصوص کودکان ببین خدای نکرده سلیاک یا بیماری خاصی نداره 

۴ماهگی اندوسکپی شد بخاطر الرژی شدید ب شیر خودم واین شیرخشکا ورم معده و روده شدید گرفته بود ک دیگ کلا ...

من الان خوندم اینو!

لعنت به اون دکتر خب آندوسکوپی هم آسیب میزنه دیگه شاید زخمی چیزی شده

پس کلا گوارشش مشکل داره طفلی  به غذاش ادویه نزن مولتی ویتامین و آهن خارجی بخر مثلا سیدرال گوچ ...

نه کلا ده روز طبی کوکان تهران بستری بود خدااااروشکر هیچ مشکلی نداره میگن الرژی داره کم کم خوب میشه ولی خیلی جیغ میزنه خدا میدونه خودمم باهاش میکنم🥲

2706