2737
2739

کاپ قاعدگی چیه

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سرچ کنی مارکشو توی نت قطعا میزنه کدوم سایز برای کسی ک زایمان نداشته کدوم برای بعد زایمان طبیعی و براساس مقدار خونریزی و اینا 

برای قبل ازدواج هم ک نیست

فقط اگر چندتا زایمان طبیعی داشته باشی و واژن قوام نداشته باشه سخته استفاده ازش و بهتره با دکتر مشورت کنی برای سایز

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
سرچ کنی مارکشو توی نت قطعا میزنه کدوم سایز برای کسی ک زایمان نداشته کدوم برای بعد زایمان طبیعی و برا ...

مارکشو لیوا خوندم بهتره 

در مورد سایزش اصلا هیچی نفهمیدم 

یدونه طبیعی زایمان داشتم بعدی سزارین

خدایا شکرت🖤
مارکشو لیوا خوندم بهتره  در مورد سایزش اصلا هیچی نفهمیدم  یدونه طبیعی زایمان داشتم بعدی ...

توی قسمت سرچ نی نی سایت بزنی کاپ قاعدگی لیوا 

تاپیک هست راجع بهش 

فکر کنم بدرد بخور باشه گلم 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
بزن گوگل بببن

کاپ قائدگی یکی از بهترین هدیه هایی بود که برای خودم خریدم عاااالیه عااالی

اگر زایمان داشتی 2بگیر و اگر نداشتی یک بگیر

من از یه سایتی خریدم که پرداخت درب منزل بود و خیلی هم قیمت مناسب داد

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706