2777
2789
عنوان

میشه بیاین جواب بدید نگرانم🥺

254 بازدید | 15 پست

خانوما پسرم دوماه و نیمشه

پشت گوشش قرمز شده و ورم داره یه دایره شکل هست...درد هم نداره انگار

بردم دکتر گف مث جوش زیرپوستی هس

ولی چند روز گذشته نباید بهتر میشد؟؟؟یا سر باز میکرد؟؟

کسی تجربه ای داره

نگرانم

عکس نداری ازش؟

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید به چیزی حساسیت داره, دقت کن این چن وقت چیز جدیدی بهش ندادی؟ یا چن تا چیزو باهم خورده باشه پشه ی عجیب غریبی چیزی نیشش نزده, ببین اگ پزشک اطفال نتونست تشخیص بده ببر متخصص پوست,چیزی سر خود نزن بهش شاید ی وقت لک بشه جاش چون بچه س

غدد لنفاوی هست اکثر بچه ها دارن بعد دوهفته خوب میشه درد نداره ولی باد میکنن اندازه نخود یا عدس هست ا ...

قرمز شده عیب نداره؟؟؟اره اندازش زیاد بزرگ نیس 

اخه تبی چیزی نداره میشه براهمون لنفاوی باشه؟؟؟نگران کننده نیس؟؟🥺

شاید به چیزی حساسیت داره, دقت کن این چن وقت چیز جدیدی بهش ندادی؟ یا چن تا چیزو باهم خورده باشه پشه ی ...

نه گلم هیچی جدید بهش ندادم والا اصن کار خاصی نکردم که بگم شاید حساسیت داشته سفت هس و قرمز شده یکم

غدد لنفاوی هست اکثر بچه ها دارن بعد دوهفته خوب میشه درد نداره ولی باد میکنن اندازه نخود یا عدس هست ا ...

اخه میدونی اول پخش بود بعد جمع شده اندازه عدس شده

میشه جوش باشه؟؟؟اخه سفت هس و قرمز 

جوش باشه سفته بنظرت؟؟؟🥺🥺🥺

قرمز شده عیب نداره؟؟؟اره اندازش زیاد بزرگ نیس  اخه تبی چیزی نداره میشه براهمون لنفاوی باشه؟؟؟ن ...

نه دختر خواهر شوهرمم اینجوری شده بود ولی بردن دکتر گفتن خوب میشه دست نزنید دستکاری نکنید غدد لنفاویشه دقیق پشت گوشش بود اندازه یه نخود کوچیک اومده بود بالا دوهفته یه ماه بود بعد خودش کم کم برطرف شد ولی اول ازش کلی ازمایش گرفتن وقتی دیدن مشکلی نیس دیگ بهش کاری نداشتن خودش خوب شد شماهم ببرید متخصص ببینتش اگ کفتن چیزی نیس بیخیال شو خودش خوب میشه

خدا♥️
اخه میدونی اول پخش بود بعد جمع شده اندازه عدس شده میشه جوش باشه؟؟؟اخه سفت هس و قرمز  جوش باشه ...

ببین تو گوگل بزن غدد لنفاوی پشت گوش نوزاد میاره عکسش اپلود نشد اینجا

خدا♥️
نه دختر خواهر شوهرمم اینجوری شده بود ولی بردن دکتر گفتن خوب میشه دست نزنید دستکاری نکنید غدد لنفاویش ...

باشه عزیزم ممنون که گفتی مال اونم قرمز بود؟؟؟اخه برا پسرم اول پخش بود فقط قرمز بود بعد جمع شد لُک شد براهمین میگم شاید جوشه

ولی غدد لنفاوی ک تحریک میشه اینجوری دلیلش عفونت هست ببرش چکاب عفونت گلو و گوش ایناشو چک کن حتما مخصو ...

چک کرد جاییش گف عفونت نداره و مربوط به پوسته و اونم جوش زیرپوستیه ولی من بازم ترسیدم گفتم اینجا بپرسم شاید یکی تجربشو داشته باشه

چک کرد جاییش گف عفونت نداره و مربوط به پوسته و اونم جوش زیرپوستیه ولی من بازم ترسیدم گفتم اینجا بپرس ...

انشالله که چیزی نیس چند روز دیگ گذشت ببین خوب میشه نشد دوباره چکابش کن عزیزم انشالله چیزی نیس 

خدا♥️
انشالله که چیزی نیس چند روز دیگ گذشت ببین خوب میشه نشد دوباره چکابش کن عزیزم انشالله چیزی نیس 

توکل با خدا انشالله عزیزم ممنون که وقت گذاشتی♥️♥️♥️

2801