2733
2734

الحمد الله خدارو شکر بعد از ۴ سال زحمت و سختی و تلاش برای بچه دار شدن الان پسرم صحیح و سالم کنارم خوابه انشالله قسمت منتظرا ولی من نمی دونم چ مرگمه افکار منفی میاد تو سرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

فک میکنم این چیزا طبیعی باشه منم که بچم ۲ سال و نیمه است گاهی این فکرا میاد تو سرم بسپار به خدا و آرامشت حفظ کن 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

😐💔

به چیزای خوب فک کن تنها نمون

برو پیش مشاور

منم از الان افسردگی گرفتم ک بعد بچه نمیتونم هروخ دلم خاس بپرم بغل شوهرم😂😂💔

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺

عزیزم‌ من دوسال نازایی داشتم بعدم‌حاملگی سخت

بعدترش زایمان طبیعی سخت

بعد اونم‌ درگیری با خانواده شوهر سر بچه داری گاها مادر خودمم دعوام‌میکرد💔

نتیحش شد افسردگی شدید که تا یه سالگی دخترم‌و شاید همین الان که ۲۷ ماهشه ادامه داره

🍒دخترم🍒قلب من💚
ننها نمون تنها نمون تنها نمون تنها نمون  حداقل دوماه

اتفاقا یکی از دلایلی که حالم خوب نیس اینه که تنها نیستم حانواده شوهرم مدام اینجان منم بیش از اندازه الکی روشون حساس شدم دارم زجر می کشم ولی نمی تونم بگم نیاید بنظرت تاکی پسرم براشون تازگی داره مدام دل شون براش تنگ می شه فکر کن روزی چند بار میان 

عزیزم‌ من دوسال نازایی داشتم بعدم‌حاملگی سخت بعدترش زایمان طبیعی سخت بعد اونم‌ درگیری با خانواده ش ...

ای وای عزیزم انشالله که زود خوب بشی اجازه نده ادامه دار بشه رفتی دکتر؟ من ۳ سال نازایی داشتم ولی بارداریم خداروشکر خوب بود اما اما زایمانم برام سخت و دردناک بود خیلی بیشتر از تحملم بچه داری اوایل خوب بود ولی به برور دارم ضعیف می شم خواب بچه کم می شه منم احساس می کنم دارم کم میارم 

[QUOTE=315226605]ای وای عزیزم انشالله که زود خوب بشی اجازه نده ادامه دار بشه رفتی دکتر؟ من ۳ سال نازایی داشتم ولی بار حضوری دکتر نرفتم‌ولی اینترنتی چندبار ویزیت شدم و یه سری دارو نوشتن که اصلا نرفتم بخرم چون مخالف دارو هستم‌متاسفانه

ولی نصیحتم به شما اینه که با جریان آب هم مسیر شو حالا هر شرایطی داری چون اگه بخوای تو جهت مخالف شنا کنی به مرور روحت‌ فرسوده میشه مث من

🍒دخترم🍒قلب من💚
😐💔 به چیزای خوب فک کن تنها نمون برو پیش مشاور منم از الان افسردگی گرفتم ک بعد بچه نمیتونم هروخ ...

خیلی ناراحتم چون اتفاقای خوب و مثبت برام افتاده ولی بعضی شبا مثل امشب تمرکزم غیز قابل کنترل رفته رو بدی ها کم و کسری ها بهونم هم این شد که پوشک بچه رو عو

ض می کردم اونم شدید گریه می کرد شوهرم داد زد یواش تر تمیزش کن دردش میاد شاید خندت بگیره ولی خیلی ناراحت شدم به روی خودم نیاوردم ولی با خودم گفتم بعد از زایمان نه خسته نباشید گفت نه تشکر نه بوس نه هدیه نه گل ۲۲ روز از زایمانم گذشته ولی هنوزم منتظرم می گم حتما امشب با گل میاد 😐😂😭 ولی زهی خیال باطل 

[QUOTE=315226605]ای وای عزیزم انشالله که زود خوب بشی اجازه نده ادامه دار بشه رفتی دکتر؟ من ۳ سال ناز ...

چی بگم اخه رفتار شوهرم باعثش می شه باید یاد بگیرم ازش توقع هیچی نداشته باشم ولی هیچ وقت نتونستم انقدر قوی باشم که لازم نداشته باشم به شوهرم تکیه کنم

چی بگم اخه رفتار شوهرم باعثش می شه باید یاد بگیرم ازش توقع هیچی نداشته باشم ولی هیچ وقت نتونستم انقد ...

عزیزم کامنت بالاترت رو خوندم منم‌ هیچ تشکر و هدیه و ..ندیدم بعد زایمان

ولی عشق شوهرم به بچمون برام خیلی خوشایند بوده از اول تا الان 

اگه اطرافیانم دخالت نمیکردن تو زندگیم خیلی خاطرات خوبی الان تو ذهنم‌نقش میبست 💔

🍒دخترم🍒قلب من💚
خیلی ناراحتم چون اتفاقای خوب و مثبت برام افتاده ولی بعضی شبا مثل امشب تمرکزم غیز قابل کنترل رفته رو ...

فدا سرت بعد یماه دیگ کسی دسته گل نمیخره که

بهشم بگو اگه نگرانی خودت بیا عوضش کن😐 ۹ماه تنهایی زحمت کشیدم کلی اذیت شدم الان نوبت توعه والا:// 

عیب نداره خودتو ناراحت نکن شوهر منم گاوه حتی عکس باکس گلمو انتخاب کردم براش فرستادم گفتم بخره برام ولی میدونم نمیخره گفته برا بچه طلا میخره بجاش 😂😂😂💔

قربون صدقه بچه میره حسودیم میشه تازهههه😐🤦‍♀️

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
2706