2752
2734

سلام ، دوستان بعد سقط کم مونده بود یک ماه بشه که به خونریزی شدید افتادم و همش لخته دفع میکردم  ، رفتم سونو دادم بقایا داشتم 

بعد کورتاژ شدم 

الان  یه ماه از کورتاژم میگذره دلدرد پریودی سراغم میاد ولی پریود نمیشم ، کمردرد میگیرم ، میتونه بازم بعد کوتاژ بقایا مونده باشه ؟ همش استرس میگیرم خدایی درست میگن سقط سخته به بدن مادر خیلی فشار میاد و این و خود مادر و اونایی که سقط داشتن خیلی خوب درک میکنن 😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

آره سخته.من از الان بفکر زنداداشم.پارسال یکی سقط کرد الان دوباره بارداره دیروز رفته سونو گفتم کیسه هست ولی جنین نیست.باید کوتاه بشی بفرستیم واس آزمایش.. بمیرم براش چه زجری میکشه..آخه چه جونی داره

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

دوای گرم رو اگر می شناسی استفاده کن اگر نه سرچ کن و ترجیحا از شیراز و یا بوشهر اینترنتی بخر

یعنی معجزه میکنه

رحم رو پاکسازی و گرم میکنه و پریود میشی

تا امتحان نکنی نمیدونی چجوریه

منم دوستم که کازرونیه بهم پیشنهاد کرد

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
آره سخته.من از الان بفکر زنداداشم.پارسال یکی سقط کرد الان دوباره بارداره دیروز رفته سونو گفتم کیسه ه ...

دقیقا خیلی سخته ، از نظر روحی هواشو داشهپته باشید ، اگه میتونید و شرایط دارید کاراشو انجام بدید خیلی خوبه 

دقیقا خیلی سخته ، از نظر روحی هواشو داشهپته باشید ، اگه میتونید و شرایط دارید کاراشو انجام بدید خیلی ...

اره طبقه بالا مامانم میشینه.نمیزاریم خودش کار کنه.مامانم واسش غذا درس میکنه مامان خودش هم که فقط استرس میده.هیچ نیومده حال دخترشو بپرسه

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
دقیقا من با اینکه سز شدم میگم کاش میموند دوباره شکمم رو پاره میردن ولی سقط نمیشد 

اون سر در گمی و ناراحتی و عذاب وجدانش تا مدت‌ها دست از سر آدم بر‌نمیداره خدا به داد کسایی برسه که مجبور میشن سقط عمدی کنن  

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
اره طبقه بالا مامانم میشینه.نمیزاریم خودش کار کنه.مامانم واسش غذا درس میکنه مامان خودش هم که فقط است ...

چه عالی ، خدا خیرتون بده ، اره بعضی مامانا دست خودشون نیست ، 

اون سر در گمی و ناراحتی و عذاب وجدانش تا مدت‌ها دست از سر آدم بر‌نمیداره خدا به داد کسایی برسه که مج ...

اره واقعا ، حالا من باهاش کنار اومدم خواست خدا نبوده چون حکمت شو بهم نشون داد ولی گاهی حوصله ندارم دلم میگیره میگم حتما افسردگی بعد سقط 

2706