2752
2734

ما حدود پنج سال پیش شروع کردم به خونه ساختن و در طی ۴ سال تو زمینی که به شوهرم ارث رسیده بود خونه ساختیم. تو این ۴ سال پدرمون در اومد تا خونه را ساختیم. یعنی دهنمون سرویس شد از بس بی پولی کشیدیم. تا پارسال خونه تموم شد و اومدیم داخلش. این خواهرشوهرم هر بار که حرف بشه فوری میگه شوهرت زمین داشت که صاحب خونه شدید. یا میگه چته برا خودت خونه داری و راحتی و فلان. خودش مستاجره. یعنی کم مونده از حسودی بمیره‌. هرچی هم بهش خوبی میکنم اصلا فایده نداره

بگو شما هم از شکمت بزن پدردت در بیاد خونه دار شو خونه دار شدن ب این راحتی نیست دیگه هم حرصشو نخور انشالله توام خونه دار میشی متنفرم از زخم زبون و حسودی اطراغیان

🫠متاسفانه بدلیل حق گویی کاربری پنجمم رو هم از دست دادم 🥲.                                                                       اویل کسی میزد تعلیق شدم فک میکردم کاربر بی ادبیه تا اینکه حق گفتم 🤫🤫.                                                     # تو تاپیک سیاسی اقتصادی مذهبی منو دید لطفا با تیر متوقفم کنید سیم کارت ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو شما هم از شکمت بزن پدردت در بیاد خونه دار شو خونه دار شدن ب این راحتی نیست دیگه هم حرصشو ن ...

باور کن یک بار رفته بودم خونشون خودش گفت بیا فریزرم نگاه کن مرتبش کردم. در فریزر را باز کرد یعنی خدا بهشون بیشتر بده اما گوشت و مرغ و گوشت چرخ کرده و ماهی و کله پاچه و... یعنی فریزرش از این دوقلوها که جاداره. جای نفس کشیدن نداشت. حالا فریزر من چند تا بسته مرغ و دو بسته گوشت. و بقیه خالی هست. حاضر نیستن ذره ای از شکمشون بزنن

2731

من عین تووو ام امشب زده اعصابم ترکونده....خودش بچه نداره .وسواس خونه ش عین اینه برق میزنه ...کسی اجازه نمیده پا بزاره توش......حالامن باسه تا پسر شر شیطون....به زور میرسم به درس  ‌و غذا درست کردن.....اومده غررر رررر که چرا اشپزخونه بهم ریخته س .اجاق گاز تمیز نیست......سرم داره مفجرررر میشه.....

باور کن یک بار رفته بودم خونشون خودش گفت بیا فریزرم نگاه کن مرتبش کردم. در فریزر را باز کرد یعنی خدا ...

منم مستاجرم تو یخچالمم پر حبوبات یخ زده  و سبزی و هویج بعد همسابمون حرصمو در میاورد میومد  به بهونه ای سرک میکشید همه جا و هی میگفت خوشبحالتون شما پولدارین مونده یه خونه و فلان جا بجا شدیم از دستشون راحت شدم 

🫠متاسفانه بدلیل حق گویی کاربری پنجمم رو هم از دست دادم 🥲.                                                                       اویل کسی میزد تعلیق شدم فک میکردم کاربر بی ادبیه تا اینکه حق گفتم 🤫🤫.                                                     # تو تاپیک سیاسی اقتصادی مذهبی منو دید لطفا با تیر متوقفم کنید سیم کارت ندارم
منم مستاجرم تو یخچالمم پر حبوبات یخ زده  و سبزی و هویج بعد همسابمون حرصمو در میاورد میومد  ...

نه من اصلا دست به یخچال کسی نمی‌زنم. خودش گفت بیا ببین. کشوها را باز میکرد نشونم میداد. همش گوشت بود. انشالله خدا بهش بیشتر بده. اما من میگم وقتی از خورد و خوراکش نمیزنه چطور به من حسودی می کنه.. یعنی ما بعضی شب ها حتی پول نون نداشتیم که بخریم. این منظورش اینه که تو داخل زمین پدری ما خونه زدی و داری برا خودت کیف می کنی اما من مستاجرم

نه من اصلا دست به یخچال کسی نمی‌زنم. خودش گفت بیا ببین. کشوها را باز میکرد نشونم میداد. همش گوشت بود ...

درکت میکنم بگو ناراحتی برادرت صاحب خونه شده هیی میگی 

ناراحته که چرا من تو این خونه ام. کاش دلش را صاف میکرد

باور کن نمیشه توام باژد مثل خودش جوابی دست برداره