2733
2734
عنوان

جراحی دندون عقل

267 بازدید | 43 پست

سلام بچها من ۴شنبه دوتا از دندون عقلامو جراحی کردم پایین و بالا سمت چپ 

اصلا ورم نکرد روزای اول درد قابل تحملی هم داشت 

الان دو روزه که دردش خیلی خیلی شدیده و میزنه ب کل فک و گوشم 

عادیه این درد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اااره عادیه قرصهاتو مرتب سر ساعت بخور.. تا یک ماه ممکنه دردرو داشته باشه و هر علایم دیگه ای

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
وای خیلی بده که  بهم نگفت کی برم بخیه رو بکشم

یک هفته تا ده روز دیگ خودت برو پیشش  الان چتد روز گذشته تا ده روز بعد عمل بتید بری اونجا بگی بکشه و ّو درد میکنه شاید امپول بده چیزی نیس

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
خیلی خونریزی داشت؟  منم دوتا دراوردم😐ولی از ترس جراحی محلشون نمیدم

اگ در اومده جراحی نمیخواد که برا من نهفته بود 

نه خونریزی زیاد نکرد کلا بعدش اذیت نشدم زیاد الان درد میکنه از دیروز

۴شنبه جراحی کردم فردا میشه یه هفته

حب شنبه برو پیشش . قرصهاتو قشنگ سر وقت بخور مسکن رو قویتر بخور

اگ در اومده جراحی نمیخواد که برا من نهفته بود  نه خونریزی زیاد نکرد کلا بعدش اذیت نشدم زیاد ال ...

اخه فکم درد میکنه جا نیست واقعا 

اونقدر عقببببب رشد کرده که زیر چشممه😐 فکم شکست 

یـعنــے__قطــع__میــشـہ__نفــسـام___
2706