2737
2734
دوستان من یه بچه سه و نیم ساله دارم ایا سرده هوا برای شب تو چادر خوابیدن از طرفی هم هزینه هتل ها خیلی گرونه مدارسم که فکرکنم به فرهنگیا فقط میدن میشه راهنمایی کنید ایا شب سرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره شب خیلی سرد میشه ما اردیبهشت ماه شب تو چادر خوابیدیم شیراز، با اینکه بچه کوچیک نداشتیم میلرزیدیم ولی اگه مجبور شدین تو چادر بخوابین حتما حتما پتو زیاد ببر
هر کسی را سر چیزی و تمنای کسی است / ما به غیر از تو نداریم تمنای دگر.
یه بار دقیقا همون موقعه که شما دارین میرین ما رفتیم هوا خیلی سرد بود برای چادر خوب نبود رفتیم تو محل اسکان مسافر ها که اول شهر شیراز زده بودن البته اونم کانکس بود که هیچی نداشت ما خودمون پتو داشتیم و وسط هم یه پیک نیک گذاشتیم یه ذره گرم شد البته ما فقط یه شب موندیم
خدایا همیشه بیادتم
الان که هوا سرده اصلا مناسب چادر زدن نیست!!! با یه بچه که دیگه واقعا نمیشه. چطوری این فکر به ذهنتون رسید ؟
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2738
مدرسه رو به همه میدن منتها الان هنوز بعضی مدارس تعطیل نشدن و فکر نکنم هنوز مدارس ولسه پذیرش مسافر آماده کرده باشن. ولی بازم پیگیر بشید
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای