2733
2739
عنوان

خداحافظ بچه.....

972 بازدید | 21 پست
سال ٩١وقتی این سریال واسه اولین بار پخش شد من حال و هوای عجیبی داشتم تجربه یه عشق ناکام بعد دیدن این سریال همش متعجب بودم که چرا یه زن و شوهر کن انقدر عاشق همن واسه خاطر بچه داشتن انقدر تلاش میکنن؟؟؟ مگه بچه چیه؟؟؟؟ ولی الان که خودم یه پسر دارم میفهمم چقدر واسه یه زن و شوهر سخته که بچه دار نشن حتی اگه عاشق هم باشن
منو آذر صدا کنید😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان شبکه ای فیلم داره میزاره
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم
2728
2740
شوهر من مشکل داشت ولی من اصلا به فکر جدایی نبودم بچه شیرخوارگاه واسم بچه میشه ولی هیچکی واسم مثل شوهرم نمیشه هیچکی تا این اندازه خوشبختم نمیکنه
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
عزیزم مشکل من حل شد الان باردارم با اینکه خیلی غصه میخوردم و مادر شوهرم فکر میکرد من مشکل دارم نیش جاری و مادر شوهر تحمل میکردم یه کلمه نگفتم شوهرم مشکل داره
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
یکی از دوقلو های داستان تو تصادف فوت کرد چند ماه بعد سریال بچه معجزه خدا هست نگاه خاص خدا یه فرصت برای تشکر از خدا با تربیت یه انسان پاک امیدوارم همه مامان های منتظر زودتر صاحب نی نی بشن
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2706