2733
2734

سلام دوستان،وقتی تاپیکهای دوستان رو میخونم به یه نتیجه کلی از تاپیکهای نی نی سایت میرسم خانومهایی که عزت نفس پایین دارن،خودشونو دوست ندارن،برنامه و هدف مشخصی ندارن،خودارزشی ندارن،و... و میان از خانواده همسر بدگویی از جاری مادرشوهر و.... با ترس از خیانت همسر،یا بی محلی و بی تفاوتی همسر و خیلی موضوعات که در این چند دسته جا داره

یه تجربه ایی رو دوستانه میگم خدمتتون،منم قبلا این موضوعات رو تجربه کردم،دوستان گلم یه بار بیاین یه استوپ بدین به این همه فکر منفی باور خراب درد رنج هرچی که میخاین اسمشو بذارید،بیاید توجه و تمرکزتون رو بذارید روی خودتون،برای عزت نفس ،آگاهی، خودارزشیتون وقت بذارید انقدر آویزون همسر و محبتش، پولش و... توجه خانواده همسر و... اینا نباشید الان دنیای آگاهی هست همه جا پر از آگاهیه،بیاید قوی باشید موفق عمل کنید ببینید کی جرات میکنه وارد حریمتون بشه همین همسرانی که میگین ال هستن و بل هستن ببینید چطور شیفتتون میشن چرا میترسید از چی میترسی حق دارید چون ضعیف هستین اگه روی رشد و شخصیتتون وقت بذارید میشید ملکه زندگیتون و با شهامت و قدرت از قلمرو زندگیتون دفاع کنید نه با دعوا و درگیری با اقتدار با عزت نفس و محکم.هدفمند عمل کنید باانگیزه با آگاهی.

من نه علمی دارم نه دانشی از خوندن تاپیکها درد میکشیدم دوست داشتم تجربه مو بگم.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

و خدایی که در این نزدیکیست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو استاد چجوری به خود ارزشی برسیم

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
2731
بگو استاد چجوری به خود ارزشی برسیم

اختیار دارید عزیزم من مثل شما شاید بیشتر این مشکلات دوستان رو هم داشتم و هنوزم دارم ولی دارم بازم تلاش میکنم

اول از همه و مهمتر و کلید همه چیز عزت تفس هست هرآنچه لازمه راجع بهش بخونید گوش بدین و هر مطلبی که بدستون میرسه از کنارش رد نشین همین عزت نفس کلید خیلی از مشکلاته

خب انگار امشب بیخوابی زده به سرم

اما خب اگه قرار باشه محبت همسرمونو نخوایم پس چرا ازدواج کردیم آخه😂

من که اگه یه روز محلم نده واقعا دق می کنم

تحصیلات و.... هم دارم حتی الان دانشجوی ارشد هم شدم

ولی اصن راستشو بخواین ازدواج کردم که هرروز پیشش باشم و توجهشو ببینم

هم خونه ام که نیس،همسرمه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

منم یه زمانی مثل شما فکر میکردم هنوزم تا حدی موافقم. ولی امان از دست بعضی از ازدواجا که با آدم نا مناسب انجام میشه‌. نه تنها عزت نفس طرف از بین میره بلکه سلامت روح و جسمش هم نابود میشه. بعضیا واقعا تو زندگی مشترک قابل تحمل نیستن. زندگی خیلی جزئیات زیادی داره نمیشه گفت مشکلات همه با داشتن عزت نفس حل میشه. وارد بعضی مشکلات که میشی به بن بست میرسی به جایی که هیچ راه حلی براش وجود نداره... البته من از زندگیم کاملا راضی هستم و خدا رو شکر میکنم که ازدواج خوبی داشتم. ولی با همه ی وجودم درک میکنم بعضی وقتا برای بعضیا راه حلی باقی نمی مونه جز درد دل کردن. اینجا هم مجالی هست برای درد و دل و غر زدن

منظورم این نیست عزیزم از عشق بین دو تا زوج چه چیزی قشنگتره اون خودش حضور خداست ولی ما یاد نگرفتیم اول خودمونو دوست داشته باشیم و بعد همسرمونو یادنگرفتین اگر عزت نفس داشته باشیم احترام و عشق میاد سمتمون به زور برای داشتنش التماس نمیکنیم خودمونو کوچیک نمیکنیم وقتی خودمونو عاشقانه دوست داشته باشیم برای عشق وابسته کسی نمیشیم دلبسته میشیم

منم یه زمانی مثل شما فکر میکردم هنوزم تا حدی موافقم. ولی امان از دست بعضی از ازدواجا که با آدم نا من ...

آره دوستم حرفت کاملا درسته منم خودم خیلی مشکلات داشتم حرفی که میزنم از سر خوشبختی و تجربه نکردن درد و رنج نیست عزت نفس یه گوشه کوچیکی از این تغییراته خیلی عاملهای دیگه برای رشد هست که کنار هم آدمو قوی میکنه