2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

من سر دخترم لتروزول می خوردم و متافورمین و اسید فولید که خدا رو شکر جواب گرفتم 

الان سه تا بچه دارم

البته بعد از اولی که قرص خوردم بقیه رو بدون قرص باردار شدم

خدایه خوبم فرشته هایه زندگیم رو واسم حفظ کن

من بارداري دومم كلوميفن خوردم بدون امپول باردار شدم و دختر بود 

الان لتروزول مصرف ميكنم بار اول ٢ روزه از عادتم گذشته ولي احتمال ميدم مثل بارداري اولم كه پسر بود خيلي دير جواب ازمايشم مثبت ميشه چون شديدا ترشحات دارم و علايم بارداري

2738
عزیزم نازی جون دکتر من هم (با توجه به اینکه یک دختر 8ساله داشتم) همین کار رو کرد و من 2قلو حامله شدم ...

به منم دکتر لتروزول داده گفته از شب سوم پریودی بخورم  تا پنج شب اگه دوتا بخورم هرشب دوقلو میشه ؟

منم برابچه اولم بایک دوره کلومیفن باردارشدم که دخترشد حالادومیوبایک دوره لتروزول باردارشدم ورفتم سون ...

سلام عزیزم میدونم ک تاپیک مال خیلی قبله 

ولی یک سوال کلومیفن رو چطور مصرف کردید  و زمان اقدامتون کی بود  ک بچتون دختر شد 

میشه دقیق ب من بگید ممنون میشم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
من یه دوره قرص کلومیفن مصرف کردم الان دوقلو باردارم دخترن

سلام عزیزم میدونم تاپیک مال خیلی وقته نمیدونم الان هنوز فعالیت دارین یا ن ولی شیوه مصرفتون چطوری بود تو چ روزی رفتید اقدام ک دختر شد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706