موضوع بحث

مامانایی که کلومیفن یا لتروزول مصرف کرده و باردار شده اند لطفا جواب بدهند

1396/01/23 22:35 530
موضوع بحث: مامانایی که کلومیفن یا لتروزول مصرف کرده و باردار شده اند لطفا جواب بدهند
سلام به همه مادرهای عزیز

من قصد بارداری دارم و به علت کم کاری تخمدان دکترم برایم کلومیفن تجویز کرده. ولی من در مطب دکتر شنیدم که می گفتن کلومیفن احتمال دختر زایی رو بیشتر کرده و

لتروزول احتمال پسر زایی را زیاد می کند.

حالا خواهش دارم کسانی که با استفاده از این داروها باردار شده و تجربه ای دارند و جنسیت نی نی هاشون هم مشخصه جواب من را بدهند.

خیلی خیلی ممنون ...هم خودتون و هم نی نی هاتون سلامت باشن
سلام به همگی
منم این ماه دکتر برام لتروزول با کلومیفن نوشته از سه شب دیگه باید بخورم به نظرتون احتمال بارداریم هست ؟ چون من دو دوره هم کلومیفن خوردم امیدوارم کمکم کنید
سلام به همگی
منم این ماه دکتر برام لتروزول با کلومیفن نوشته از سه شب دیگه باید بخورم به نظرتون احتمال بارداریم هست ؟ چون من دو دوره هم کلومیفن خوردم امیدوارم کمکم کنید
سلام من هم این ماه امپول پرژسترون زدم منتظرم پرید بشم تا از شب سوم قرص لتروزرول بخورم دعا کنید نتیجه بگیرم اخه من خیلی نی نی می خوام جنسیتش اصلا واسم مهم نیست فقط سالم باشه تو رو خدا منو دعا کنید
خدایه خوبم فرشته هایه زندگیم رو واسم حفظ کن
سلام بچه ها کسی میدونه آیا کلومیفن باعث تاخیر پری میشه؟
من این ماه کلومیفن خوردم ولی آمپول نزدم
سلام سحر جون ، قرص لتروزول رو با کلومیفن مصرف می کنی ؟ منکه اینطور دکتر بهم گفته تازه از شب پنجم
یعنی من باید دیشب می زدم ؟ خیلی ناراحتم ، سه ماهه اینطوری دارم قرصای کلومیفن می خورم ، باورت نمیشه چه دردی دارم ،‌ تمام عوارضش رو همین الان دارم ،‌به سختی غذا می خورم از تهوع
برام دعا کن ، شاید خدا یه نگاهی به ما کرد ...............
لز همه ی دوستای گلم توی این سایت می خوام واسم دعا کنن ...
راستی گلوکوفاژ و سلنیم و ویتامین ا می خوری ؟ به من که اینارو داده ، قراره برک یه دکتر این داروهای طبیعی ،،‌شاید نتیجه داد ، خبرت می کنم
سلام دوستم
من لتروزول مصرف کردم و ? ماهه باردارم خدارو شکر- قبلا کلومیفن 2سال استفاده کردن البته 1بار باهاش سقط داشتتم اما ? بار لتروزول برام جواب داد-امیدوارم شما هم جوب بگیرید
سلام دوستم
من لتروزول مصرف کردم و چهار ماهه باردارم خدارو شکر- قبلا کلومیفن 2سال استفاده کردن البته 1بار باهاش سقط داشتتم اما ?دو بار لتروزول برام جواب داد-امیدوارم شما هم جوب بگیرید
سلام ترانه جون
من دو ماه کلومیفن خوردم به همراه اسید فولیک و متا فورمین ولی جواب نداد بعد بجای کلومفین دکترم گفت لتروزول بخورم از شب سوم پریدی ماه اول که خوردم خیلی دیر پرید شدم و فقط یه روز لک دیدم رفتم دکتر تست حاملگی دادم ولی منفی شد دوباره لتروزول داده بخورم الان ? روز امپول زدم ولی هنوز پرید نشدم تا قرصم و بخورم دعا کن مشکلی نداشته باشم
از خدا می خوام همه اونایی که ارزو دارن مامان شن به ارزوشون برس مخصوصا منو ترانه
دلم گرفته هر وقت یه نی نی می بینم بغض گلومو می گیره
سلام صنم
خیلی خوشحال شدم جواب گرفتی
عزیزم چند دوره لتروزول می خوردی و دوره های قبل از حاملگی ت چه تاثیراتی قرصا رو مقدار و طول پریدیت گذاشته بود در ضمن قرص دیگه ای هم کنارش می خوردی
ممنون میشم
سلام دوستای خوبم ،
سحر عزیزم ،‌ من یه بار خیلی دلم گرفته بود ، یکی از دوستام گفت خدا دیر بهت می ده تا قدرشو بدونی ، یعنی واقعاً هم همینه ، گاهی خیلی دلم می گیره ، ولی در کار خدا که دست ما نیست ، من فقط می ترسم این داروهای جورواجور کار دستم نده ، منم یه دوره متفورمین می خوردم ، خیلی حالمو بد می کرد ، گلوگوفاژ رو با ویتامین ب ? می خورم ، نمی دونم اثر داره یا نه
صنم جون ، منم سؤالای سحر خانوم رو دارم ، امیدوارم جواب بدی
سلام صنم خانوم
چی شد ، جواب ندادی ؟ من هر روز این تاپیک رو باز می کنم تا نظر تو رو بخونم ، امیدوارم زود جواب بدی
سلام ، سحر جون اگه تونستی جواب بده ، خیلی نگرتنم ، دکترم به من هم کلومیفن داد هم لتروزول مصرف هم کردم رفت ، حالا شنیدم ضرر داره ، تو لتروزول رو تنها مصرف کردی ؟
خیلی نگرانم ،‌
سلام بچه ها
کسی نیست جواب بده
من خیلی نگرانم
منم با لتروزول حامله شدم هیچ عوارضی نداره نگران نباش اگه قرصی عوارض داشته باشه دکتر به کسی انقدر راحت نمیدتش پس نگران نباش در ضمن منم بچم پسره
در ضمن من متفورمین میخوردم خیلی عالیه تخمک گذاری رو منظم میکنه گلوکوفاژ به من نمیساخت ولی دوماه که لتروزول خوردم همراه با متفورمین ماه سوم حامله شدم استرس نداشته باش عزیزم اصلا بهش فکر نکن چون استرس هورمونا رو میریزه به هم و واسه حاملگی مشکل ایجاد میکنه
سلام خوبی منم 6 ماه لتروزل همراه متفورمین می خوردم که نتیجه ای نداشت 3 ماه آخر کلومفین و همراه متفورمین خوردم که ماه سوم نتیجه داشت

من قبلا هم 2 بار سقط داشتم
جرم این است که ندانیم زندگی خیلی ساده تر از اینهاست که ما فکر می کنیم . فریدریش نیچه
سلام به دوستای خوبم
من از این نگرانم که من هم کلومین خوردم هم لتروزول ، دو تاش با هم ، آخه شماها همه یکی رو تنها مصرف کردین ، نگرانیم از اینه ، به نظرتون اینا با هم می سازن ؟
ارسال پاسخ و نظر شما