2752
2734

بیاین تعریف کنید دور هم بخندیم

مثلا تو شهر ما هنوز رسم دستمال خونی هست

یا یکی میگفت عروس موقع عقد نبات میزاره تو ش رتش و بعد عقد داماد اون نباتو میخوره

زبان را مگردان بہ عیب کسان🙊 که خود عیب داری و مردم زبان👀 کاربر جدید نیستم کاربری دوممه  ادرس پیجم aerzoo.oo.nفالو کنید لطفا مرسی

فردا صبح عروسی اره و اوره میپرن تو خونت 🚶🏻‍♀️

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هرکسی پسر خان هست مهریه عروس این میشه که هرچی خریدن نصف عروسه..

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)

واای تروخدا از رسم پارچه نگین حماقت محضه

یمی از دلایل جدایی من از دوس پسر سابقم همین رسم بود😑🔪واقعا توهین به زن و جایگاهشه و یه کار احمقانه اس که از نظر علمی رد شده

کرمانشاهیم و خداروشکر از این رسما نداریم

مد کردن موقع ورود عروس دوماد کسی ورودی وانسته دست بزنه همه دست ب سینه بشینن😒 دی جی میگه هیچی سرپا ...

اتفاقا بهتره اینجوری

هی باید مهمونا رو از وسط راه جمع کنی

و ایضا بچه هاشون

رکورد دار تعلیقی نی نی سایت در ایران به دلیل انتقاد و حرف حق