2733
2734
دخترم داره سیزده ماهه میشه ... فقط چهار دست و پا میره و دستشو میگیره به وسایل بلند میشه ...به دیوار نمیتونه بلند بشه .... ولی نه راه میره نه به کمک وسایل راه میره ... تا امروز یک ثانیه هم نمیتونست بایسته ولی امروز ایستاده نگهش داشتم بعد ولش کردم تونست چندثانیه کم بایسته ولی خودشو خیلی سفت گرفته بود و خمیده ..... حرف هم نمیزنه نه بابا نه ماما ... فقط وقتی می افته میگه آخ ... گاهی جوگیر میشه آباییی میگه که نمیدونم منظورش چیه کسی بچش اینطوری بوده تو این سن نه حرف بزنه نه راه بره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر من توی شانزده ماهگی راه افتاد از هجده به بعد هم کلمه میگفت بعد تولد دو سالگیش هم جمله میگفت الان هم ماشالله از صبح تا شب انقدر حرف میزنه دیوونمون میکنه نگران نباش،همه چیز سر وقت خودش اتفاق میافته
یعنی اطرافیانت بچه هاشون خیلی زود حرف زدن که شما الان نگرانی؟ پسر من شونزده ماهشه فقط می گه دد...بابا...تازه هدفدار هم نمی گه بابا رو همین جوری الکی... تا الان هم اصلا نگران نشدم...خب دیر حرف بزنه...چی می شه مگه..خوبه خودت می گی نگهش داشتم یه کم وایساده طفلی ...یعنی داره پیشرفت می کنه...چرا هم خودتونو اذیت می کنین هم بچه طفل معصومو...
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
از نظر هوشی عالی طوری که ماشالله همه میگن خیلی باهوشه الان سه سال و چهار ماهشه همه چیزو میدونه خیلی هم حاضرجوابه براش کتاب داستان بخوون عکساشو نشونش بده شعر تو گوشیت بزار براش بخوونه من سی دیهای بی بی انیشتن هم از هشت ماهگی برایش میگذاشتم خیلی دوست داشت نگاه میکرد الانم عاشق کتابه
2738
نی نی صبا جون دختر منم الان شانزده ماهشه تازه یک هفته ی راه افتاده اونم نه درست همش میخوره زمین حرفم خیلی میزنه ولی مفهوم بدن نه مثلا اصلا نه منو صدا میزنه نه باباشو
خدایا عاشقتم
اصلا نگران نباش دکتر به من گفت تا دوسالگی وقت دارند راه برن البته من دخترمو یک ماه تقویت کردم هر شبم پاهاشو با روغن زیتون چرب میکنم یکم پاهاش جون گرفت که راه افتاد
خدایا عاشقتم
نگران چی هستی باباجان راه میافته حرفم میزنه برادر زاده منم همه کارش دیر بود تازه رفته تو سه سال الان مثل جت میدوه تازه تازن داره جمله بندی میکنه.یادمه اونم دیر راه افتاد یک سالش تموم شده بود
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2706