2733
2734
عنوان

تفسیر عکس رنگی من لطفا

125 بازدید | 17 پست

میشه لطفاً راهنمایی کنید از استرس در بیاریدهمون روز که عکس رنگی انداختم خانومه گفت چسبندگی داشتی که خدارو شکر رفع شد امروز جوابشو گرفتم الان این خط آخر چیه نوشته

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نرماله .... ولی خب یکم احتمال چسبندگی رحم دادن ک باید بررسی شه و  صددرصدی نیست

چسبندگی رحم چه کوفتیه🥺🥺خودش گفت چسبندگی داشتی برطرف شد😭😭😭😭

بعد گرفتن این عکس سونوگرافیست بهتون گفتن ؟

همون لحظه که انجام داد و کمی درد داشتم . کارش که تموم شد .پرسیدم چی شد چطور بود باز بود لوله هام. گفت کمی چسبندگی داشتی جوری نبود که باز نشه خدارو شکر باز شد. بعد خود عکسو همون لحظه بهمون دادن. ولی جوابشو گفتن فرداش بیا بگیر که امروز شوهرم گفتم بگیره

شما درد داشتی ؟ از خود اونجا که عکس گرفت نپرسیدی همون لحظه

من یه کم درد داشتم مثل

درد مریود روز اول از نوع شدید 

مادرم مرسید گف چیزی نی 

ولی دکتر ببینه میفهمه چون ک دکتر بهتر از هرکس میدونا

همون لحظه که انجام داد و کمی درد داشتم . کارش که تموم شد .پرسیدم چی شد چطور بود باز بود لوله هام. گف ...

عه پس رفع شده دیگه .... چون پایین نوشتن باید بررسی بیشتر باشه برا همون گفتم ....

انتقال مالکیت  در تاریخ 12 اسفند 1401  
من یه کم درد داشتم مثل  درد مریود روز اول از نوع شدید  مادرم مرسید گف چیزی نی  ولی ...

انشالله بحق پنج تن چیزی نیس. میخوای واسه بارداری اقدام کنی

عه پس رفع شده دیگه .... چون پایین نوشتن باید بررسی بیشتر باشه برا همون گفتم ....

نمیدونم  عزیزم والا خانومه که گفت باز شد . پس چرا نوشت بررسی شم🥺اه یه استرس جدید

بله  تو چن وقته اقدامی؟ شمام واس بارداریه؟

بله گلم. من یکسال اقدام. شما چی چند ساله بچه داری؟ من که بچه ندارم

2706