2737
2734

می شه اینجا قیمت داد؟

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 

اگه نباید این تاپیکو بذارم بهم بگید. تا حذف کنم. 

به هر حال قیمت برنج طارم درجه یک فریدونکنار بوجار شده، (غربال دوباره شده) سال ۴۰۱ . به خاطر پارساله بودن، پختش زیادتر شده و حتی کته اونم دون دون در میاد اگه بلد باشید.

قیمت کیلویی ۸۰

هزینه پست هر کیسه ۲۰کیلویی + کیسه اضافه پست حدود ۱۹۰

(پست تا درب منزل یا آدرس میاره و تحویل می ده)

ده و پنج کیلو هم می تونید سفارش بدید.

این قیمت گذاری برای همین تاریخ فعلی هست و ممگنه بعدا با توجه به قیمت برنج تغییر کنه. 

این برنج مزرعه خودمون هست و قیمت قیمت تجاری نیست.

در صورت تمایل به 09332131305پیامک بدید.

کل مبلغ قبل از ارسال دریافت می شه. 

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 

برای ارسال به تهران و مشهد هم ارسال با اتوبوس داریم که حدودا کیلویی ۲_۳هزار تومن در میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘