2733
2734
عنوان

فتق دیافراگم جنین 🥺

148 بازدید | 3 پست

سلام عزیزای دل کسی بوده که بچه اولش فتق دیافراگم داشته ولی بچه بعدیش سالم بوده یعنی میخوام ببینم ممکنه بچه بعدی هم فتق دیافراگم داشته باشه

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود؟

بله دختر‌خواهرم‌داشت‌ولی‌پسرش‌نداشت‌فتق‌روکه‌

عمل‌میکنن‌نگران‌نباش

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
بله دختر‌خواهرم‌داشت‌ولی‌پسرش‌نداشت‌فتق‌روکه‌ عمل‌میکنن‌نگران‌نباش

عزیزم انشالله که بچه هاش صحیح و سلامت باشن اخه من بچه اولم فوت شد فتق داشت دختر بود ولی اینقدر ترس دارم که نمیتونم به بارداری بعدیم فکر کنم مامانم و همسرم خیلی دوس دارن باردار شم 

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشالله که بچه هاش صحیح و سلامت باشن اخه من بچه اولم فوت شد فتق داشت دختر بود ولی اینقدر ترس د ...

عزیزم‌تسلیت‌میگم‌به‌امید‌خدا‌باردار‌بشی‌بچه‌ات‌رو‌

صحیح‌وسالم‌بغل‌بگیری‌من‌خودم‌بچه‌اولم‌سقط‌شود‌رو‌

دومی‌خیلی‌استرس‌داشتم‌الان‌دوتا‌پسر‌دارم‌نگران‌نباش

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2731