2737
2734
سلام بچه ها قبلا برا انقباضام تایپیک زدم راهنماییم کردید از دیشب تا حالا کمرم درد میکنه و شکمم تیر میکشه انقباضامم سر جاشه چکار کنم بنظرتون برم دکتر یا صبر کنم تا داروهام تموم بشه دکترم فقط شیاف پروژسترون بهم داده بود نکنه بچم بدنیا بیاد دارم دیونه میشم
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
سلام منم درد داشتم به پیشنهاد بچه ها رفتم دکتر برام خودش نوار قلب نوشت، نرمال بود برا من گفت درد ماه من 37هفته بودم، شما هم اگه واقعا دردت ساکت نمیشه برو حداقلش اینه که خیالت راحت میشه
لبخند تو را چند صباحیست ندیدم یکبار دگر خانه ات آباد بگو ... سیب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سالی جان نه حتمن برو دکتر بهت آمپول پرولوتون و قرص ایزوپرین نی ده مصرف کن من و شما دقیقا تو یه هفته هستیم منم مصرف می کنم و انقباض دارم وقتی استرس دارم یا می ایستم خیلی بدتر می شم حتمن همین امروز برو
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
باشه بچه ها عصری میرم ولی دکترم بعید میدونم بهم دارو دیگه ای بده اخه همش بهش میگم دکتر برا انقباضم بهم امپول بده میگه لازم نیست شکمت چرب کن و شیاف کافیه بخدا نمیدونم چکار کنم نی نی جون خودم بگیرم بخورم بنظرت
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
فرشته شرقی من زردالو رو هر روز میخورم خیلی نفخ میکنم یعنی میتونه مال اون باشه
نه سالی جون خودت سرخود نخور چون خیلی تپش قلب می ده ولی به دکترت بگو و خه چرب کردن شکم که فایده نداره
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
سالی امروز برو دکتر ولی آگه بهت نداد خیالت راحت باشه حتمن لازم نداشتی