2703
2553
عنوان

*مـــــــــــــــــــهم *کاربران عزیز لطفا توجه کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام دوستان میشه یکی به من کمک کنه بگه چطور می تونم تو تاپیک یا امضام لینک بزارم من هرچی آدرس سایت یا صفحه ای رو کپی می کنم و در قسمت اظهار نظر paste میکنم باز مثل متن میندازه و لینک قرار نمیده لطفا کمک کنید
فروشگاه اینترنتی سیسمونی و لباس کودک جیجیکو jijico.com
2714
ببخشید که این سوالو کردم اما شما به من گفتید تاپیک تل گرامی نباید باشه منم چون نمیدونستم عذرخواهی کردم و تاپیکم رو حذف کردم اما تاپیکای دیگم چه مشکلی داشتن که حذف شده یا اصلا تشکیل نمیشه. میخوام ایراده کارم رو بدونم

سلام سایت خیلی بد شده تعداد پست های اضافه شده رو نمینویسه که بدونیم پست جدید گذاشتن و باید کل صفحه رو بگردیم فلش نداره ک پایین صفحه بیاد فقط فلش ب سمت بالای صفحست خواهشا مثل قبل درستش کنین افتضاح شده

سلام‌خانم شما نمی خواید رسیدگی کنین چندروز داریم‌خواهش میکنیم وضع سایت رو‌سامان بدین واقعا خراب شده عزیزم ‌نه تعداد پست جدید رو ثبت میکنه نه تاپیک مورد علاقمون هست. لطفا رسیدگی کنین

سلام ببخشید لیست تاپیکهای مورد علاقه هامون چی شده ان؟

‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
2706