2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر جمع ـکردید
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2731
ننه حسین من گفتم بلکه مدیریت جمع کردن شاباشارو و خاله عروس تحویل گرفته

اگه رو زمین ریخته شده و هر کس برداشته خب این چیزی نیست

ولی اینم بگماااا خاله عروس بهتر بود برنمیداشت خب غریبه نبودین که از صندلی عقب از زمین پول بردارین برا خودتون...خاله بودین اونم مثل بچه شما
واسه تولد خواهرزادت اندازه شاباشش یه تیکه طلا بگیر بهش بده مثل ربع سکه نیم سکه یا هرچی که هست سعی کن جلوی شوهرش یا خانواده شوهرش بدی که دیگه دهنشون بسته بشه و حرف و حدیثا تمام شه
هر کس به طریقی دل ما میشکند،بیگانه جدا دوست جدا میشکند،بیگانه اگر میشکند حرفی نیست ،،،من درعجبم دوست چرا میشکند،،،💔❤️
دو برابر پولو پس بده تا دهنشون بسته شه😑
باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد... آن قدر که اشک ها خشک شوند ، باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ، به چیز دیگری فکر کرد ، باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد...
فکر کنم رسم ترکا اینجوریه که تمام شاباش عروسی متعلق به عروس و داماده چه به خود عروس داماد بدن چه پولو بریزن سرشون و چه کس دیگه ای برقصه و شاباش بگیره کلا همش به عروس و داماد میرسه اما بیشتر جاها رسم اینجوریه که شاباشو به هرکس بدی مال خودشه و اون پولی که میریزی سر عروس داماد هم معمولا بچه ها جمع میکنن. حالا وصلت این دو نوع رسم باعث دلخوری میشه دیگه
کاش یه بار دیگه به دنیا میومدم
حالا که اونا اینقدر راحت حرفشونو زدند و ول کن ماجرا نیستند، شما هم یه موقع که همشون هستند،شفاف سازی کن و خیلی راحت و رک توضیح بده که رسمتون متفاوت بوده و شما نمیدونستید و حتی اگه لازمه پولو بهشون پس بدید تا قائله ختم بشه!!! خدایااا این آدمیزاد چیه،چرا ما آدما بعضی وقتا یادمون میره که براچی اومدیمو چی کار میکنیم چجوری دیگرانو آزار میدیم!!!
2706