2733
2739
سلام من دقیقا ماه پیش سقط داشتم با قرص. و متاسفانه ناقص بود و باز با قرص زیر زبونی و متیل....نسبتا دفع شد الا دو روز خونریزی نداشتم الان یکدفعه خونریزیم شدید شدبه قدری که میترسم و بقایا ازم افتاد . چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه مدت یاسمین که خارجی بود خوردم. البته به پیشنهاد دکتر. خوب بود ولی تنها عارضش خراب شدن روحیم بود. بعد نایاب شد. از یکی از اشناها که داروسازه پرسیدم گفت مشابه ایرانیش که روکین هست بخور. اونم خوبه ولی باز روحیه مو داغون کرده. می خوام برم آی یو دی بزارم
خدایا عزیزانم را سلامت بدار.
سلام دوستان من تا ماه قبل کلایرت استفاده میکردم و این ماه ول کردم و روزای تخمک گذاریم نزدیکی داشتم یک هفته بعد از نزدیکی افتادم رو لک بینی ااین ممکنه نشونه بارداری باشه؟١٧خرداد باید پری بشم
2738
دزوسپتیو قیمت 4000 خوبه عوارض نداشته
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
منم خیلی حساسم اما این خوب بوده تهوع هم باهاش نمیگیرم.البته من واسه کیست میخورم. اما دکتر گفت بهتر از ld هست مثل یاسمین میمونه
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖