2733
2739
عنوان

زخم سزارینم عفونت کرده

98 بازدید | 12 پست

سلام دوستان کیا زخمشون عفونت کرده بود و چه کارایی برا بهبودش انجام دادین

من ۱۳ روزه زایمان کردم و دیروز متوجه شدم حالت آبسه شده یه قسمتی از زخمم و امروز از اون محل ترشحات آبکی و چرکی میاد

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج

مال من اندازه نخود ازش آب می امد هروز رفتم حموم با شامپو شستم بعد با سشوار خشک کردم. خوب شد 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم عفونت کرد هروز دوسه بار با شامپو  بچع بشور وبعد ش ده دیقه تا بیس دیقه سشوار کن قرص سفالکسین بخور 

ختما پماد

کلا هرچی بیشتر سشوار کنی زودتر خوب میشی

دود عنبر نسا هم خوبه برای عفونت 

اسم کاربریم امید هست ولی خانُمم 👩
2742
داروهاتو سر وقت باید میخوردی،بعد از حموم باید با سشوار خشکش کنی،باید لباس های نخی بپوشی و باز بزاریش ...

مگه مهمون امون میده

تیکه تیکه پا میشن فامیلا میان عیادت

واقعا یه فرد سزارینی تو این شرایط چطور باید به خودش رسیدگی کنه

هر روز حموم میرفتم و با شامپو بچه میشستم

گاهی سشوار میکشیدم

قرصامو گاهی فراموش میکردم بخورم

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
مگه مهمون امون میده تیکه تیکه پا میشن فامیلا میان عیادت واقعا یه فرد سزارینی تو این شرایط چطور بای ...

خوب همینه دیگه دلیلش اینه، زودتر برو دکتر بزار بهت دارو بده اینبار گوشیتو زنگ بزار مرتب بخور و نزار زخمت مرطوب باشه که زودتر جذب و درست شه وگرنه برات دردسر میشه

2740