2737
2734
سلام بچه ها سه شنبه زایمان کردم بچم خیلی ناله میکرد و شیر نمیخورد خیلی تند تند نفس میکشه ضربان قلبش بالاست الان 3روزه تو دستگاهه کسی بوده مثل من بوده چکار کنم دارم دیونه میشم حالش هیچ تغییری نکرده نمیتونه شیرم بخوره همش سرم.میگیره چه خاکی به سرم.بریرم
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هنوز مرخص نکردن گلم
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
شما گفتید تو هفته سی هشت بدنیا اومده مگه تو هفته سی و هشت میتونه پی پی بخوره
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2740
انشالاه حالش زود خوب بشه و مرخص کنن
من هفته 38هستم عکس و از هیچ.مشکلی نداره نمیدونم چشه دکتر میگه احتمالا اب دور خودش خورده مونده تو ریه هاش نمیتونه درست نفس بکشه ضربان قلبش بالاست
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...