2737
2734
سلام.گفتم مشکلمو اینجا بگم شاید کسی تجربه ای داشته یا راه حلی ارائه بده.از وقتی پسرم 2سالش شد خواستم جداش کنم که اتاق خودش بخوابه.همه راهی رو امتحان کردم ولی نشد.باز شبها میومد اتاق ما و گریه میکرد.تا وقتی 4سالش شد و پسر دومم به دنیا اومد.پسر بزرگم پیش من و داداشش میخوابید تو اتاق بچه ها.شوهرمم تو تخت خودمون. تا وقتی پسر دومم 20 ماهش شد خیلی جدی با پسرم که دیگه تقریبا 6سالش داشت تموم میشد حرف زدم و گفتم باید با داداشش بخوابه.دیگه بزرگ شده و زشته من کنارش بخوابم.قبول کرد و تا سه چهار ماهی خوب بود.حالا ده روزی هست شبها میاد بیدارم میکنه و میگه بیا پیشم بخواب.اگه نرم گریه میکنه و داداش و باباشم از خواب بیدار میکنه.میگه میترسم.یه بار میگه از اسکلت میترسم،یه بار میگه از دزد.موندم چه کنم با این بچه؟
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
عزیزم توی سن پسر شما کاملا طبیعی هستش این مسیله و عمومیت داره باید مدارا کنی یه چراغ روشن بزار براش تو اتاقش. باید درکش کنی کم کم بهتر میشه
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
کوشا جان به سن نیست که بعضیا شیرین کاریه بچه هاشون برای خودشون جالبه برای بقیه هم چون فک میکنن باحاله تعریف میکنن و چون اون بچه یه جورایی متفاوته کاراش به نظر اونا خیلی جالبتره
فکر میکنم به خانواده مربوطه.حتما اینکارو کرده همه تشویقش کردن و خندیدن و مورد توجه قرار گرفته،خوشش میاد دیگه ادامه میده
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2706