2733
2739

من اینا رو دارم ولی با کیفیت تر رنگی تر گوگولی مگولی تر و خفن تر می‌خوام اگه کسی هست که قبلاً حوصله کرده یه روتین خوشگل درست کرده عکسشو برام بفرسته ممنون میشم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برنامه هایلایت کاور مارکر نصب کن خودت درست کن  استیکراش خوبن

دمت گرم ممنون از راهنماییت عزیزم 😍😍😍😍😍😍😍😍 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

آره برنامه دا ره بیدارشدن،لباس پوشیدن،مدرسه ،درآوردن لباس ها،گوشی نگاه کردن،تکالیف،تلویزیون،گوشی،تلویزیون،گوشی،تلویزیون،لباس پوشیدن خوابیدن😐😐😐😐😐😐

***میشه لطفا برای حاجت روا شدنم یک صلوات بفرستید***[انشاالله که به هر آن چه میخواهی برسی]
2740
تو پینتریست بزن احتمالا با تنوع بالا میاد

نمیدونم چی هست زدم نصب بشه امیدوارم یه آماده با کیفیت پیدا کنم وقت ندارم درست کنم 

2706