2733
2734
کمکم کنید اینقدر ساده نباشم و بتونم با هرکس مثل خودش رفتار کنم
خیلی دلم رو میشکونند
خدایا! من در انتظار خیر و صلاح های غیر منتظره ام که هم اکنون از جانب تو برای من از راه های عالی انجام خواهد شد. آمین!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثال:
بعد از سه سال قناعت و از خود گذشتگی در تمام مسائل از جمله خرید لباس - طلا - داشتن تفریح - خورد و خوراک آنچنانی و ... تونستیم به لطف خدا خونه بخریم - اصلا خوشحالی نشون ندادند و موقعی که دنبال خرید خونه بودیم هی ما رو به عقب می راندند و همش میخواستند با حرفای مختلف منصرفمون کنند
خواهر شوهر بزرگتر من که 14 سال هست ازدواج کرده هنوز مستاجره - ایشالا به امید خدا به همین زودی ها خونه بخره و هر چی دلش میخواد خدا بهش بده - من همیشه برای اون و همه اطرافیان دعای خیر میکنم - ایشون ولی خیلی اعتقادی به صرفه جویی و زندگی ساده نداره - همیشه باید لباس نو تنش باشه - یادم نمیاد طی این سه سال لباس تکراری پوشیده باشه - شاید بگم 40 تا کیف و کفش ست داره دروغ نباشه - لباسهای مجلسی اش رو که میبینی مخ ات سوت میکشه - سفره خونه اش همیشه چندین پیش غذا و دسر و غذاهای عالی توشه
تفریح و استخر و خرید و همه چیزش سرجاشه
خود خانواده شوشو این چیزا رو میبینن - میبینن که من حتی در دوران بارداری هیچ لباسی برای خودم نخریدم و یه جوری این دوران رو طی کردم - هیچ وقت چیز اضافه که نخریدم هیچ - خیلی اوقات از چیزهای لازم چشم پوشی کردم
با اینکه من 7 سال از خواهر شوشو کوچیکترم - پس مطمئنا بیشتر دلم هوای این جور چیزها رو میکنه
بعد از خونه خریدن ما چی بگن خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خیلی دامادمون بی عرضه است - بعد از 14 سال هنوز نتونسته خونه بخره
والا آدم شانس باید داشته باشه که ما نداشتیم
حالا دامادشون بنده خدا همش سرکاره
در اکثر مهمانی ها نیست - چون سرکاره
اصلا تعطیلی نداره کارش - حتی جمعه - حتی عید - حتی روزهای تعطیل رسمی- دیگه چجوری باید زحمت بکشه برای زن و بچه اش
یه کلمه نمیگن تو هم عروس خوبی بودی که پسرم به اینجا رسیده - درصورتی که همسر من از حساب و کتاب و مسائل مالی زندگی سر در نمیاره - همه چیز رو به من سپرده و میگه تو برنامه ریزی کن
خدایا! من در انتظار خیر و صلاح های غیر منتظره ام که هم اکنون از جانب تو برای من از راه های عالی انجام خواهد شد. آمین!
2728
مثال:
تو دوران عقد هر چی پول داشتیم گذاشتیم که بالای خونه مادرشوشوو رو بسازیم و بریم اونجا زندگی کنیم - وسط کار پولمون تموم شد و نیمه کاره موند - ما هم بدون پول پیش موندیم و با هزار بدبختی خونه اجاره کردیم
مادرشوشو یه روز گفت پول شما رو میدیم که بتونید پول پیش بدید
الان سه سال میگذره و هیچی
موقعی که خواستیم خونه بخریم دیدیم دارن اونجا رو آماده میکنن واسه خودشون که دو طبقه بشه خونشون - در صورتی که 80 در کار رو ما کردیم - بهشون گفتیم حالا که داره تکمیل میشه ما میایم یک سال میشینیم تا خونه ای که میخریم رهن بدیم - در اون صورت میتونستیم خونه بهتری بخریم
گفتند نه آماده نمیشه - و جوری برخورد کردن که یعنی تمایل نداریم شما بیاین اینجا
چند روز پیش از مادرشووشو شنیدم که گفت داریم بالا رو آماده میکنیم برای دخترم - یعنی همون خواهر شووشو که بهتون گفتم
منو میگید انگار یه سطل آب یخ ریختن تو سرم
به نظر شما این انصافه؟؟؟
ترانه جون هر چی قناعت کنی کسی نمیگه دستت درد نکنه،هر طوری که باشی همونطوری بهت عادت میکنن،اگر قناعت کردی و نتیجه اش این بوده که خونه خریدی،باید با تمام وجود خوشحال باشی و به حرف دیگران هم اصلا اهمیت ندی.تو به هدف خودت رسیدی.
Lilypie Maternity tickers
همسرم میگه من پول نمیگیرم ازشون - پولم رو میخوام ولی اگر خودشون دادن میگیرم وگرنه بی خیال میشم
2738
آره دوستان خیلی بهم حسادت میکنند
بهم بگید چیکار کنم که تلافی این همه که منو میچزونند و دلم رو میشکونند در بیاد
اینا چند نمونه خیلی کوچیک بود
در کل در تمام جملاتشون میخوان بهم تیکه بیندازن
منم یه دختر جوانم دلم میخواد به خودم برسم - شیک باشم
دلم نمیخواد همیشه از خودگذشتگی کنم
به نظرتون چیکار کنم که همسرم فکر نکنه وظیفمه که همیشه این کاارها رو بکنم؟
در کل من با قناعت زیاد مخالفم ولی خوب اگه شیوه و روش تو تو زندگی اینه چه نیازی به به به و چه چه بقیه هست؟هر کی یه مسیری رو پیش میگیره تو زندگی نمیتونیم بگیم کی درست رفته کب غلط رفته.شما هم با روش خودت پیش برو دیگه
دارای یک همسر تمام عیار :))))
باید حواست باشه که توی هیچ چیز زیاده روی نکنی
وگرنه ممکنه همسرت هم اینجوری عادت کنه که تو هیچ چیزی نمی خوای
و اگر یک وقت چیزی بخوای ، برآورده نمی کنه یا میگه برای چی لازم داری و از این حرفا
حالا که خانه خریدید یک کم به خودت برس
زیاده روی نکن یواش یواش و منطقی و در حد طبیعی
مثلا با خرید چیزای کوچک برای خودت شروع کن یا برای خانه و حتی همسرت
بعد از مدتی اوضاع درست میشه
مردها اگر قدرشناس باشند همه چیز را خوب می فهمند
2706