2733
2739
عنوان

10 سال دیگر در نی نی سایت......

439 بازدید | 18 پست
10 سال دیگه بچه های شما نوجوان خواهند بود اگر قرار باشه بیایید توی همین (شبکه ی اجتماعی)در مورد فرزندانتون صحبت کنید از همدیگه چه سوال هایی می پرسید؟لطفا درست فکر کنید و پاسخ قابل قبولی رو مطرح کنید.همچنین خواهش می کنم از جواب هایی نظیر اینکه ما در این سایت تاپیک نمی زنیم چون مربوط به کودکان است و...خودداری کنید. از همه شما متشکرم
من ده سال دیگه شاید بپرسم خانومایی که دختر نو جوان دارن بیان ..... دخترای شما همه چیز رو از مدرسه و دوستاشون به شما میگن؟احساس نمیکنین خیلی باید مواظبش باشید؟ رابطش باهاتون چطوره؟
دخترم همه زندگیمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یا مثلا درمورد انتخاب رشته و بازار کار رشنه ها مختلف برای بچم سوال کنم یا اینکه در مورد دوستایی ک باهاشون در ارتباطه اینکه چجوری باهاش دوست باشم و باهم حس نزدیکی کنیم و چه تفریحاتی باهم داشته باشیمو......
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
2738
توتی میگه ده سال دیگه!!! تو تا ده سال دیگه بچت کجا به سن دوستی میرسه!!! همین فردا ازدواج کنی ده سال دیگه بچت کمتر از ده سالشه ماشالاش باشه تو ده سالگیو قرتی بازی!!
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706