2752
2734

خانومایی ک چرخشون از این جدیداس اون عددا چی باید باشه

ببینید دوختم چجوریه اشکال از چیه دوخت زیره این

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست...من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرخ باید بدی تعمیرات برات تنظیمش کنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
مشکل از سوزنت نیست؟شاید کند شده یا شل شده

اتفاقا پارچه های زخیمو نمیدوزه سایز بندی داره؟چ سوزنی باید بخرم

تنظیم نخت رو درست کن

مثلا دو تا درجه داره

یکیش اندازه کوکه

یکیش کشش نخ

اندازه کوکت ک مثلا۳ هست درجه کشش رو هم ۳یا دو ونیم بذار بعد بدوز باز باهم نخورد ی ذره بیشتر یا کمتر کن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

یه دور پیچ ماکو رو سفت کن

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
این بلا سر منم اومد لباسو نصفه  ول کردم اگر فهمیدی ب منم بگو

ی جا خوندم میگن از تنظیمات رویه چرخه باز نمیدونم