2733
2734
عنوان

دلتنگتم

24 بازدید | 12 پست
دلتنگ دلتنگم !! هر کس جای من بود "می برید" اما ..!! من هنوز "می دوزم" دلم تنگ شده برایت ... اما نمی شود برایت بگویم از این همه "دلتنگی" دلتنگی را نشانت می دهم با این نوشته !! جایی می گذارم که شاید یک روز از آنجا گذر کنی و بخوانی، و کاش بدانی مخاطب من …"تو"… بوده ای ! تویی که اگر اجازه داشتم، نشانت می دادم به همه و می گفتم: او را نگاه کنید"تمام دنیای من است" .. کاش اندکی از دیوانگی "من" سهم "تو" بود تا آنقدر منطقت را به رخم نمی کشیدی
میدانی دلم یک آمدن میخواهد که نه رفتن بلد باشد نه خیانت
یاد عروسیمون بخیر . با چیزای چرت و پرت حرمت روزای خوبمونو از بین بردیم هیچکی مثل منو تو معنای عشق و نفهمید و هیچکی مثل منو تو عشق و بی حرمت نکرد. ما یه بار عشق و فهمیدیم درک کردیم حالا باید از نو بسازیمش نه کاتش کنیم من ازت هیچ انتظاری ندارم اما نمیخوام عشقمونو بی حرمت کنی زندگی با تورو دوسدارم سختی زندگی رو دوسدارم اگه تو مهربون باشی اگه تو بیتابم باشی اگه غرق بوسه هات و بغل گرمت باشم زندگی کنارتو با تمام مهربونیات میخوام . زندکی وفتی قشنگه که اکه تو تب کنی من مثل پروانه دورت بچرخم تا تورو زودتر از از قرص خوبت کنم و همین طور برعکس. تو با مهربونی با صبوریم جسممو روحمو خوب کنی. وقتی که ناراحتم بغل تورو با هیچی عوض نمیکنم من فقط به بغلت احتیاج دارم مگه من کیو دارم زندگی با همه ی ناراحتیای که داره قشنگه مرسی که کار میکنی مرسی که رایان و با عشق نگاه میکنی مرسی که منو دکتر میبری و نگران منی مرسی که دیگه بهم حرفای بد نمیزنی مرسی که روم دست بلند نمیکنی مرسی که تو کارای خونه بهم کمک میکنی مرسی که عکس منو بچتو هر روز نگاه میکنی و لذت میبری مرسی که هستی و حتی یه شبم تنهام نمیزاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و این هم جوابش

توی عمل میبینی که همه کار واسه زندگیم میکنم
واسه عشقمون و برای تو 💋
اوضاع عالی میشه حتما حتما حتما❤️❤️❤️❤️❤️
2728
2738
رایان الانم دیر نشده. میتونی به زندگی سروسامون بدی نه کم بذار نه زیاده روی کن تا بد نبینی
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آره آرسا جون برگشت اما من رفتم مراسمی که داشت اونم بدون هیچ دعوایی یا چیزی گفت بمون عروسی و مراسم و فیلم برداریم تموم شه بریم خونه