2752
2734
عنوان

بدون بچه زندگی کردن سخته؟

444 بازدید | 29 پست

من دوبار سقط داشتم و با توجه به آسیبهایی غکه برام داشته (هم از لحاظ روحی و هم جسمی )فعلا تا یکسال نمیخام هیچ اقدام پزشکی و غیر پزشکی انجام بدم 

سنمم کم نیست اما .....

میخام بدونم اگه هیچ وقت بچه نداشته باشم زندگی  چجوری میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مردم فقط نصیحت چرت میکنن و زر میزنن 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

نه سخت نیست

اول ارمش روحی روانیت حفظ کن بعد از یکسال اقدام کن

نتیجه گرفتی که خداروشکر اگرم نگرفتی طور نیست میتونی یه بچه له سرپریتی بگیری مثل بچه خودت بزرگ کنی

❤️‍🩹 I`m ok                                                         

بستگی به روحیه خودت داره که بتونی  دنبال راه حل بگردی واگه نشد باهاش کنار بیای  یا افسرده بشی  واینکه همسرت خیلی دلش بچه بخواد و زندگیتون تحت الشعاع قرار بگیره 

بیا منو ب فرزندی ببر 

هیچی بیکاری، برا خودت خرج کن برو باشگاه و سفرای خارجی، 

این مملکت دیگ ب درد نمیخوره ،بچه برای خودش کلی آسیب های جسمی‌ و روانی داره، بعدشم ک هی بزرگ شه خرجاش بیشتر میشع یا باید بره کارگر بقیه شه! 

در آخر هم توپیر می‌شی میره دنبال زندگی خودش 

2706