2733
2734
عنوان

شما هم بعد زایمان دچار حواس‌پرتی شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 24 پست
منم کند شدم طول میکشه تا از جام بلند بشم چه برسه به کارهام. الان یک ماهی هست که دارم سعی میکنم سریع‌ ...

خداقوت عزیزم.. ان شاالله روز به روز بهتر و شاداب‌تر میشی

امام زمانم ؛ تنهایی ..... بی شک ما اهل کوفه هستیم که تو را تنها گذاشته ایم 😭😭
منم کند شدم طول میکشه تا از جام بلند بشم چه برسه به کارهام. الان یک ماهی هست که دارم سعی میکنم سریع‌ ...

نگران نباش منم همین بودم تقریباً یکسال طول کشید بهتر بشم.

اگ میتونی حتماً کمک بکیر و تنها نباش تا چند وقت ویتامین و .. هم بخور البته برو دکتر بده. خوب میشی ان‌شاءالله ❤️

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم یه ماهه زایمان کردم جوراب بچه رو از تو یخچال پیدا کردم🤦‍♀️🤦‍♀️

من از این موارد زیاد دارم گوجه‌فرنگی یه نمونه‌اش بود

الان میگم یه کاری انجام میدم بعد در ثانیه یادم میره اصن که میخواستم چیکارکنم

من دوتا زایمان پشت هم داشتم حافظم مث ماهی شده زنگ میزنم به کسی بعد یادم میره زنگ زدم گوشیو میذارم کنار یهو میبینم داره طرف داد میزنه علووو یا کسی در خونرو میزنه ایفونو میزنم باز میکنه تا میاد بیاد طرف طبقه دوم یادم میره میان تو میترسم

2731
من از این موارد زیاد دارم گوجه‌فرنگی یه نمونه‌اش بود الان میگم یه کاری انجام میدم بعد در ثانیه یادم ...

باور میکنی شوهرم یه جیزی میگه جوابشو میدم بعد ۲دیقه میپرسم چی گفتی جوابتو دادم یبارم بگو

منم سزارینی بودم 

خدایا کمک کن تو سال جدید به آرزوهام برسم گواهینامم رو بگیرم دماغمو عمل کنم و اونی که منتظرم پیام بده 
من دوتا زایمان پشت هم داشتم حافظم مث ماهی شده زنگ میزنم به کسی بعد یادم میره زنگ زدم گوشیو میذارم کن ...

🤦‍♀️فک‌کنم بیشترش از خستگی هم هست ۵ماهه که درست و حسابی نخوابیدم

امشب نیم ساعت با چراغ قوه گوشیم دنبال گوشی میگشتم:)))))))))))))

من چی که برق رفته بعد رفتم گوشی رو زدم تو شارژ همش میگم عه چرا گوشیم شارژ نمیشه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️