2733
2734

سلام کسی هست که تنبلی تخمدان داشته باشه و متفورمین یا گلای وانس مصرف کنه؟ دز 500 چندتا در روز مصرف میکنین؟ 

منم تنبلي دارم اما دكتر بهم دارو نداد ميخامم اقدام كنم 

چيكار كنم لتزول بدون نسخه ميدن بخرم؟

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعی این تنبلی تخمدانم درسره هاا  کاش اصلا وجود نداشت چندسالهه درگیرشم 🤦🏻‍♀️

خیلی بده منم یدفه طی یکی دوماه گرفتم قبلش سالم بودم الآن گلای وانس و سیبل میخورم ولی خیلی وقتا بازم پریود نمیشم شما قرص مصرف میکنی؟ 

2731
منم تنبلي دارم اما دكتر بهم دارو نداد ميخامم اقدام كنم  چيكار كنم لتزول بدون نسخه ميدن بخرم؟

مگه میشه اصلا این بیماری کم کمش بهت متفورمین یا گلای وانس میده اگر بخای باردار بشی که چیزا دیگم میدن بارداریم نخوای بهت قرص سیبل میدن که خیلی برای این بیماری خوبه 

برو یه دکتر دیگه

جدي 

اخه معروفه امروز نوبتش تا هشت سال اينده پره 

البته سال پيشم كه برا چكاب يه دكتر ديگه رفتم نداد 

ولي بهش گفتم ميخام اقدام كنم 

فقط اسيد فوكيل داد و ويتامين دي اينم قبلش ازمايش دادم گفت ويتامين دي پايينه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
مگه میشه اصلا این بیماری کم کمش بهت متفورمین یا گلای وانس میده اگر بخای باردار بشی که چیزا دیگم میدن ...

والا بخدا نداد 

من صبح ازمايشات قبل بارداريو بردم ببينه 

اسيد فوليك و ويتامين دي داد 

گفت ورزش كن فقط 😫😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خیلی بده منم یدفه طی یکی دوماه گرفتم قبلش سالم بودم الآن گلای وانس و سیبل میخورم ولی خیلی وقتا بازم ...

پريودام من منظمه اما علايم مو زائد دوشاخه روي شكم و يك شاخه رو سينه هامو دارم 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا بخدا نداد  من صبح ازمايشات قبل بارداريو بردم ببينه  اسيد فوليك و ويتامين دي داد&nbs ...

ورزش یه بخشی ازشه اصلا کسایی این مشکلو دارن بدون دارو باردار نمیشن من خواهر خودم دوسال دارو خورد تا تونست بچه دار بشه تازه طی بارداری هم باز کلی آمپول و دارو میدادن بهش دکترت عوض کن حتما

تنبلی اگه اضافه وزن داری ک باید لاغر کنی ولی در کنارش دارو داره بیخودی ک اوکی نمیشه

يك شنبه مجدد نوبت داده 

بهش بگم دارو بهم بده يعني 

گيج شدم وقتي نداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پريودام من منظمه اما علايم مو زائد دوشاخه روي شكم و يك شاخه رو سينه هامو دارم 😭

منم مو زائد خیلی دارم موهای زائد باید هورمونات منظم کنی و لیزر کنی وگرنه تا ابد همراهته

ورزش یه بخشی ازشه اصلا کسایی این مشکلو دارن بدون دارو باردار نمیشن من خواهر خودم دوسال دارو خورد تا ...

اي خدا 😭😭😭😭😭😭

نميخام طول بكشه 

يه دونه بچه دارم اون موقع سالم بودم البته 

دكترم رفت خارج 

من موندمو بي دكتري بعد كلي تحقيق شد اين 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اي خدا 😭😭😭😭😭😭 نميخام طول بكشه  يه دونه بچه دارم اون موقع سالم بودم البته  دكترم ر ...

دکترا چه آبکی شدن بدون شک باید دارو بده اگر نداد و جدی نگرفت دکترت عوض کن منم دکتر خوب شهرمون رفتم پیشش بافت سینم عوض شده بود میگفت این هنوز کمه برام مهم نیست دارو نمیدم وقتی وخیم شد بیا نمونه برداری کنیم😐منم رفتم یه دکتر دیگه بهم دارو داد و رژیم که شکر خدا خوبه